reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mysl o porodzie

reklama
Cynamonka tamta hamalu jezeli nie pomylilam nazwy to jest taka sobie miekka a lulu jest juz jak by bardziej do transportu ma wiecej takich tam udogodnien a tamta to chyab jest wiazana na pecach czy cos w podobie?? ich jest zdecydowanie mniej niz lulu ja tylko slyszalam nie widziala!! :) ::)
 
Zgadza sie Lucyann, Lulu jest z poduszeczka podtrzymujaca glowke maluszka. Z tego co pisza na stronie najodpowiedniejsza dla maluszkow.
 
Megusek i jak tu sie nie skusic na znieczulenie?? prezentacja straszna juz napewno nie wezme pozatym roznie ludziom sie konczy rdzen np. moj Ptys kiedys mial pare razy robione zewnatrzoponowe i zakarzdym razem ladowal na intensywnej bo mu plyn rdzeniowy wyciekal prze cewnik... a fuj 8) ::)
 
dziewczyny okropne raczej nie zalecam ogladania wiecej tu mozna sie nastraszyc niz to warte boli jasne ale po co sie straszyc i tak zadnej z nas to nie ominie skoro boli podczas porodu to chyba tak musi byc a po co sie straszyc na zapas
 
Oczywiście, że nie przymierzałam, bo u mnie w zapadłej galicji nie mam takiej możliwości, być może dziś siostra wybierze się na łowy to będę miała wieści. Co do komentarzy zadowolonych mam to nie spodziewałam sie negatywnych opinii na firmowej stronie, a co do wieku to wszystkie chusty bebelulu są od pierwszego dnia do 12 kg.
Dziewczyny mówcie co jeszcze wiecie, bo Wasze opinie to dla mnie skarb, na ogólnym zebrałam trochę wiadomości, ale niestety tylko od jednej osoby, może jeszcze ktoś sie odezwie.
Cynamonka bomba pomysł z zakupem laktatora, dobrze trafiłaś.
 
Wróciłam!!
Czytam i czytam. Megusek-rewelacyjny link ze śmiesznymi historiami. Tego drugiego nie otworzyłam. Słucham i czytam tylko pozytywy, bo bywam przejmująca ;) Piszecie o chustach. Mój małzonek, pomimo, że wiedza jego o nich równa jest 0, nie jest ich zwolennikiem:) W "Poradniku dla przyszłych matek" znalazłam reklamę połączenia chusty z nosidełkiem.Wydaje się być sensowne. Przesyłam link: www.premaxx.pl Cena 249 zł. POnoć to holenderski wymysł, więc przed zamówieniem zobaczę, czy dostanę tutaj coś takiego i w jakiej cenie...
O porodzie myślę: szybko (daję sobie 3-5 godzin ), przyjemnie i bezboleśmnie i innej myśli nie dopuszczam i zobaczycie, że tak będzie :) To samospełniająca się przepowiednia.
 
Witaj Pola, widziałam już to cudo, ale raczej nie zdecyduję się na zakup, po pierwsze wolę chustę, po drugie dla mnie to jednak stanowczo za duży wydatek. Gdybyście je kupili to będziemy sie wymieniać doświadczeniami, dobrze, że będzie co porównywać :)
 
reklama
pola i takie podejscie mi sie podoba grunt to pozytywizm :)
nie mam wyrobionego zdania o chustach bo nigdy nie uzywalam i nic o tym nie wiem co nieco slyszalam w roznych programach i zdania sa podzielone na ten tema wiec sama nie wiem ::)
przy pauli moze raz czy dwa uzylam nosidla ale jakos mi nie podeszlo i zrezygnowalam wiec sama nie wiem co myslec ale chetnie poslucham opinii innych mam uzywajacych tego typu wynalazkow ;D
 
Do góry