reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

W sumie,Anineczka wsio już napisała:-DJa rodziłam w Rotundzie:tak:Mąż był cały czas ze mną,znieczulenie dostaniesz jakie chcesz,wszystko za darmo:tak:I ja wyszłam na następny dzień do domu:tak:Urodziłam w niedzielę a w poniedziałek już byliśmy w domku.W związku z tym,miałam zaraz na drugi dzień wizytę położnych w ramach programu:Early transfer to home:tak:Potem były jeszcze 2 razy:tak:
Mały był cały czas ze mną w szpitalu,chcąc go zabrac na jakiekolwiek badanie,pytali za każdym razem o moją zgodę:tak:
Ogólnie miło i uprzejmie bardzo,zadowolona jestem na maksa:-D
 
reklama
Dzięki dziewczyny za info :) zastanawiam się właśnie nad rotundą nie jest super blisko no ale słyszałam o nim dobre opinie :) jak rodziłam w Polsce to wybrałam szpital po drugiej stronie miasta bo ten najbardziej mi odpowiadał więc, nie martwi mnie to :)

muszę jeszcze tylko znaleźć jakiegoś lekarza, w Polsce bedziemy 18.02 na tydzień to pójdę do mojego lekarza no ale potem, trzeba znaleźć kogoś tu na miejscu...
wiec ponawiam prośbe jeśli ktoś zna z okolic Clondalkin lub tallaght to bardzo proszę o namiary :) z góry dzięki :)
 
Baby mego meza rodzinka jezdzi do Tallaght do przychodzi tam gp przyjmuje cos mi swita ale nie jestem pewna na 100 % jutro dam Ci znac ....z tego co wyczytalam to jest Ci obojetne czy to irlandczyk czy polski tak?
 
raczej obojętne choć chyba wolałabym irlandczyka bo polacy to ciągną kasę :/ a u nas tylko mąż pracuje więc wolałabym uniknąć niepotrzebnych wydatków
 
baby_55 ja tez rodziłam w Rotundzie i jestem zadowolona, buziaczki dla Adrianka na 10 miesięcy, chciałam sie zapytać, oczywiście jeśli mogę, czy świadomie czy przez przypadek zdecydowaliście sie na kolejne dzieciatko tak szybko. Moja Zuzia ma już 13 miesięcy i zastanawiamy się nad kolejnym bo nie chciałam aby była duża różnica wieku, ale nie wiem czy dam radę z dwójką. A Zuzia jest dość absorbującym dzieckiem.
 
hej :) baby_ 55 jak samopoczucie ? u mnie piersi daja sie we znaki masakra . jak na razie nudnosci jako takowych nie mam , ale zmeczenie daje sie mi we znaki . jak nie zrobie rano w doku porzadkow to pozniej juz raczej nie mam sily . podczas mojej 1 ciazy chodzilam do polskiego lekarza sama nie wiem po co :/ teraz nie ide mam fajnego irl. GP i ide ich systemem . milego dnia .
 
raczej obojętne choć chyba wolałabym irlandczyka bo polacy to ciągną kasę :/ a u nas tylko mąż pracuje więc wolałabym uniknąć niepotrzebnych wydatków

Rozumiem ale nawet jak pojdziesz do polskiego GP to wizyty bedziesz miala za darmo w ramach programu ja chodzilam do przychodni na przeciwko Rotundy i wizyty byly za darmo plus dwie wizyty po urodzeniu jak dobrze pamietam no i szczepienia tez za darmo a teraz jak mamy karty GP to jak mam wizyte to nie place ani centa
Skoro Twoj maz tylko pracuje (ja jestem w takiej samej sytuacji) wnioski o GP card zloz?

Co do przychodni to podaje Ci namiary miesci sie na TALLAGHT DUBLIN 24, UNIT 14, BELGARD SQUARE WEST telefon 01414 0616
 
Aniaa83 dzięki za namiary :)

madziakowalik
u mnie też na razie tylko piersi no i pokarmu mam troszkę mniej a poza tym spoko :)

AsienkaM1986 zdecydowaliśmy sie swiadomie choć dość szybko :) pewnego "miłego" wieczoru postanowiliśmy, że nie ma co czekać i idziemy na całość bez pilmowania się no i od razu wyszło :tak: dzięki za zyczenia dla Adiego :) ale ten czas leci :)


mam jeszcze chwilę czasu na decyzje co do lekarza, po powrocie z Polski czyli po 23.02 pójdę do lekarza więc mogę się jeszcze zastanowić na spokojnie :)
kurczę ale mi sie nie chce tam lecieć...:eek:

Aniaa83 a możesz mi powiedziec gdzie chodziłaś do lekarza koło rotundy?
trochę się przeraziłam jak przeczytałam, na stronie jakiejś polskiej kliniki, że w ramach programu są niektóre wizyty i czasem pojawiają się płatne a ja nie mam kasy na jakieś dodatkowe zbędne rzeczy i nie mam też ochoty dyskutować z lekarzami.... moze to tylko moje przewrażliwienie po chodzeniu w polsce, bo jak chodziłam na NFZ to lekarz mnie traktował jak intruza a jak chodziłam prywatnie to zupełnie co innego a poniewaz miałam ciaze zagrożoną to chodziłam porywatnie, zeby mieć pewność, ze wszystko jest ok i że w każdej chwili mogę zadzwonic do lekarza, a ponieważ to była moja pierwsza ciąża więc byłam przerażona jak tylko coś się działo...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Baby ja chodzilam tutaj EMC Health Care Ltd. moja ciaze druga prowadzila dr Wuczynska ja oprocz do niej to chodzilam jeszcze prywatnie do doktor Antypowicz jestesm z tych co panikuja i najwazniejsze badania typu przeziernosc karkowa i polowkowe badanie wlasnie bylam u niej
 
Do góry