reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

Cześć dziewczyny będę się pewnie pojawiać tu u Was, jeśli nie macie nic przeciwko :)
Własnie dowiedziałam się, że udało nam się za pierwszym podejściem i jak wszystko dobrze pójdzie to 1.10. urodzi się nasz drugi maluszek :)
Starszy synek Adrianek ma 10 mies. urodził sie w Polsce a Krakowie a od października mieszkamy w Dublin 22 :)
 
reklama
baby55, madziakowalik ogromne gratulacje
biggrin.gif
 
mam do Was pytanko, czy znacie jakiegoś GP w okolicy Clondalkin albo Tallaght który mógłby poprowadzic ciążę? wolałabym irlandzkiego raczej nie polskiego
no i który szpital jest najbliżej? albo który polecacie?
w ogóle nie wiem jak tutaj wygląda kwestia porodu, pewnie z rodzinnym nie ma problemu, ale chodzi mi o kwestię nacinania krocza, czy kładą dziecko matce na brzuch po porodzie? w której dobie wypuszczają do domu? czy dokarmiają dzieci w szpitalu nawet jeśl;i matka nie chce? (w polsce to dość powszechne)
ogólnie chodzi mi o wszystko co dotyczy porodu i pobytu w szpitalu :)
z góry dzięki wszystkim :)
 
reklama
co do szpitala to się nie wypowiem bo nie moje rejony,ale co do pytań to tak:
Na 3 porody ani razu mnie nie nacinali
kładą dzieciątko na brzuchu,zresztą spędzisz 2h na sali porodowej przytulając dzidziusia tzw.skin to skin.
kiedy wypuszczają ze szpitala to zależy jak się bedziesz czuła,ja
przy pierwszym porodzie wyszłam w 3dobie (bo byłam pierworódką i chcieli mi wszystko pokazac w szpitalu jak się opiekowac dzieckiem)
przy drugim porodzie wyszłam w 3 dobie (bo miałam tak niskie ciśnienie,że wspomagali mnie kroplówkami)
przy trzecim wyszłam na następny dzień.(urodziłam o 9 rano a wyszłam na drugi dzień o 14)
Nie dokarmiają dzieci,chłopcy byli dzień i noc ze mną i były tylko na cycku (trzecie od razu było na butelce z mojego wyboru)
 
Do góry