reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

reklama
myślę, że to leukocyty a to świadczy o jakiejś infekcji układu moczowego ale to pewnie nic poważnego, ja miałam w poprzedniej ciąży 3 razy, raczej dość powszechna przypadłość :)
 
Ollena - podejrzewam, że to może być cukier. Tutaj test na tolerancje glukozy robią lukozadą - czyli to by świadczyło o tym, ze masz cukier w moczu.
Ale mogę się mylić...
 
Ollena, leucocyte, to krwinki białe. Jeżeli pojawiają się w moczu, świadczą o zapaleniu, zakażeniu dróg moczowych. Prawdopodobnie twój mocz będzie dokładniej przebadany.
 
dziewczyny, jak wyglada test tolerancji glukozy w irlandii? Slyszlam ze tutaj pije sie lucozade, ale nie wiem czy to prawda:) Mam badanie w styczniu i nie wiem czego sie spodziewac?
 
Ja miałam test tolerancji glukozy i tak...Musiałam być na czczo od godz.20:00 poprzedniego dnia (badanie było o 8:00),ostatni łyk wody mogłam przed północą zrobić.Na badaniu pobiorą Ci krew na czczo i potem dostaniesz Lucozade,którą musisz wypić w jakimś czasie,już nie pamiętam jakim,około 20 minut chyba i potem jeszcze 2 lub 3 razy badali krew,żeby sprawdzić czy i jak szybko cukier spada:tak:A na koniec najlepsze,przynieśli wreszcie kanapki na śniadanie:-p:-)Za free of course:-)Weź sobie jakieś gazetki,krzyżówki coby się nie nudzić bo to potrwa około 2-3 godzin:tak:
 
reklama
Witajcie Dziewczyny, Jestem tu nowa :) wlasnie skonczylam 8 tydzien ciazy i zdecydowalam sie na porod w szpitalu na Holles St. Mam nadzieje, ze moge dolaczyc do Waszego grona?
 
Do góry