reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

reklama
Gliwa, Coombe ogólnie w porządku. Sam poród bardzo mi się podobał, opieka super, natomiast po porodzie jak przenieśli mnie do sali poporodowej to już nie było tak fajnie. Położne bardzo zajęte i doprosić się o jakąkolwiek pomoc graniczyło z cudem. Dobrze, że jak wychodziłam na zmianę przyszła położna = polka i ona rzeczywiście udzieliła mi kilku ważnych informacji. Szpital ten wybiorę kolejny raz, bo mieszkam w rejonie Coombe, więc tak będzie najwygodniej;-) Dziś się umówiłam do gp na potwierdzenie ciąży;-)
 
Tygryskowa udanej wizyty u GP.Tu to róznie z tymi szpitalami,a ja tez ogólnie nie narzekam na opieke w szpitalu.Rodziłam w Droghedzie,bo mam najbliżej.Miłe Panie w szpitalu.W przyszłości gdybym zaszła w ciązy,to tez bym rodziła w Droghedzie.A wiadomo kazdy ma inna opinie i zdanie.
 
maja, super, że napisałaś, bo póki co mało jest brzuchatek na 2012;-)
Ja mam dziś wizytę w szpitalu z usg, więc od rana jestem na nogach;-) Dziewczyny czy używałyście może w ciąży jakieś globulki dopochwowe? Nie wiem czy nie zaczyna się coś dziać u mnie:zawstydzona/y: do gp najwcześniej pójdę za tydzień.
 
oo to szybko masz wizytke w szpitalu:) ja w zeszły piatek byłam na ER bo plamiłam i wczoraj dzwonili zeby przyjsc w nastepna srode do kontroli ,wiec znowu zobaczymy Fasolke:) qrcze a kogo masz GP?? ja musze szybko kogos wybrac i nie mam pojecia kogo!!:zawstydzona/y:
Tygryskowa z kad jestes?? ja z Dublina i bedziemy rodzic w Rotundzie , nasza pierwsza wymarzona i wystarana fasolka:) co do globulek zadnych nigdy nie bralam ale zapytaj moze w szpitalu ??
 
Tygryskowa Ja uzywalam globulek dopochwowych w ok 16tc bo mialam stab zapalny pozniej musialam powtorzyc ok 7m zeby jak to moj lekarz powiedzial dzidzia ur Sie ladniutka a Nie krosciasta.ale to w pl lekarz mi je przepisal bo mimo ze moj gp to polak,nikt mi tu Nie zagladal as do porodu:)
 
Hej dziewczyny, widze ze jednak zaczyna sie cos dziac na tym watku :) ja mam termin na kwietnia, jakos 28 tc teraz (nie wiem wlasnie jak dodac drugi suwaczek ;) ) Przy pierwszej ciazy bralam nie globulki a taka masc ale to mi na recepte przepisala GP Tygryskowa obawiam sie ze nic nie dostaniesz bez recepty tutaj.
 
maja, jestem z Dublina 24. A wizytę mam późno, bo w ostatniej ciąży miałam w 12 tc, a teraz 14tc bez jednego dnia, ale i tak chodzę prywatnie do Antepowicz. GP mam Irlandczyka.
No ja wiem, że bez recepty się nic nie kupi, ale ja właśnie czasem coś mogę kupić bez recepty. Tylko nie wiem co tu się stosuje w ciąży. Ja słyszałm na razie o gyno-daktarin.
Gosik, drugi suwaczek tak samo jak pierwszy wstawiasz. Zrób tylko przerwę między 2 linkami.
 
reklama
ok, robie test czy moj suwaczek dziala :) Tygryskowa, sory ze taki podobny do Twojego, jakos tak wyszlo :)


hmm i to chyba nie jest normalne ze mam jeden obok drugiego? Co zle zrobilam? dalam przerwe pomierzy nimi
 
Ostatnia edycja:
Do góry