reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

Matta na pewno niczym nie wycierali po porodzie,od razu z między nóg pod koszulę,golusieńki:tak:Dopiero po ważeniu położna mu tylko buźkę przetarła ręcznikiem,nikt go nie mył.Pierwszą kąpiel zaliczył w domu:tak:
karolinko czekamy i trzymamy wszystkie kciuki:tak:Jeszcze 2 dni i będziesz miała syneczka przy sobie:-)
 
reklama
mi to tak.. Vi połozyli całą oblepionąna brzuch a później wzięli ta pępowinę zawiązali czy jakoś tak i dali pod koszulkę a w tym czasie chyba przetarli.. kurde nie zwracałam na to uwagi..
wiem że wkładali ją też do inkubatorka.. no i miała całą główkę brudną to ją późńje na sali domywałam...
a Emmę to naprawde nie pamiętam ...
wogóle to lepiej jak męża spytam :-p on był przytomniejszy hehe
 
karolinko - powodzenia! :happy2:

wogóle to lepiej jak męża spytam on był przytomniejszy hehe

ciekawe jak moj sobie poradzi. na razie nie chce sluchac o szczegolach. powiedzial, ze idzie na zywiol, ale troche sie boje, ze ten zywiol za bardzo go zaskoczy. no ale jak chce.

josia stanowczo za dużo czasu masz na myślenie

chyba tak. ogladalam wczoraj wieczorem zdjecia z ostatniego USG. i sie zastanawiam dlaczego moj syn ma TAKIE szerokie usta?!

buzka2.jpg


i to chyba na wszystkich zdjeciach.
 
a usteczka faktycznie takie duze-całusne beda:)))

taaa, tylko kurde po kim?! szukam w rodzinie i nie wiem. :baffled: no chyba, ze u męza ktos.. "kartofel" zamiast nosa to po mnie na pewno. nie wiem - mam nadzieje, ze to "wina" usg :)
 
reklama
Do góry