reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

reklama
Z tymi ubrankami trzeba uważać,lepiej kupować kolory uniwersalne.Ja sie przekonałam.Umnie na pocztaku ginekolog powiedziała ze bedzie dziewczynka.Kupiliśmy z mężem dosyc sporo ciuszków różowych,sukieneczki itd.a tu pozniej wyszło że bedziemy mieli synka.W szoku byłam bo już sie nastawiłam na córcie.Więć musielismy zmienić garderobe he.he.he na chłopca.Dobrze ze pościele do wózeczka i łóżeczka kupilismy w kolorze uniwersalnym.Ale najważniejsze aby zdrowe sie urodziło.Już sie doczekać nie możemy naszego synusia.
A ciuszki te ktore kupiliśmy dla dziewczynki,mam komu oddać.Mojego brata dziewczyna na dniach bedzie rodzić i beda mieli dziewczynke.Więc wysyłamy naszej bratanicy:-):tak:bedzie różowiutka królewna w tych ciuszkach.
 
Beti-ja podobną mam po Danielku(mówię o składzie,bo wzoru naszego na tej aukcji nie ma:))Podoba mi się na tej aukcji opcja producenta,że sama mogę ułożyć komplet:)
Agus-no mnie też baaardzo się podoba:)
 
no ja to bym chciala chlopca jako ze 4 dziewuchy w domu:-Dale wiadomo,przyjme co bedzie i wychowam jak swoje:-Dbyle zdrowe;-)
i tak se mysle ze faktycznie to 100 procent gwarancji co do plci to mozna tylko miec na porodowce zaraz po porodzie:-)
 
reklama
Do góry