reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

No ja właśnie dlatego staram sie tak nie przesadzac z ubrankami mam wiele białych troche niebieskich i kilka takich typowo dla chłopczyka. Rodzinie już powiedziałam że jak coś to tylko w takich kolorach co i dla dziewczynki i dla chlopca. Moj to sie tak cieszy ze chlopak bedzie, az ciekawa jestem co by powiedzial jak tu nagle by pipulka wyszla hihi
 
reklama
No ja właśnie dlatego staram sie tak nie przesadzac z ubrankami mam wiele białych troche niebieskich i kilka takich typowo dla chłopczyka. Rodzinie już powiedziałam że jak coś to tylko w takich kolorach co i dla dziewczynki i dla chlopca. Moj to sie tak cieszy ze chlopak bedzie, az ciekawa jestem co by powiedzial jak tu nagle by pipulka wyszla hihi
Faceci zawsze chcę synka,a jak co do czego przychodzi i jest córcia to oczko w głowie Tatusia:)
A tak w ogóle-czy to ja jestem taka wybredna czy tu wyboru w ciuszkach nie ma?
 
jeśli chodzi o ubranka dla dziewczynek to mi się podobają ale jeśli już dla chłopczyka to nie ma nic. Zero wyboru
 
Dziewczyny, a gdzie lepiej kupic posciel? ostatnio mnie to zastanawia. Sprowadzic z PL czy tu kupic? No i gdzie dokladnie?

marakuya, w pennym jest (byl?) duzy wybor bawelnianej powloczek na posciel na dzieciecym. znajoma kupila dla siebie (jest mala wiec sie miesci) i jest bardzo zadowolona. :-)

bo ja czuje że to dziewczynka
Ale ani mnie na kwaśne nie bierze ani nic tylko bym słodkie jadła, no i nie powiem ale urode to mi troszke zabrało

Agus, ja tez czulam ze dziewczynka, wszystko wskazywalo na to ze bedzie dziewczynka - niby czas zaplodnienia, wyglad brzucha, zachcianki - a na skanie jak byk - siusiak, potem drugi skan - znowu siusiak. teraz to juz sie nawet bawi siusiakiem wiec bym sie baaaaardzo zdziwilia gdyby jednak to byla Maja, a nie Adam ;-) chociaz sie zdarza, ze siusiaka z pempowina myla bo tak sie dziwnie "zawinie".

w ogole co do zachcianek to jedyne co mam to nie moge sie pochamowac przed slodkim. nie mam jakis dziwniejszych zachcianek czy wstawania w nocy zeby spalaszowac lodowke. nabial moge jesc kilogramami. odrzuca mnie na zapach miesa. ale batonik dziennie musi byc :-D

I niestety zapas oliwek który miałam zgromadzony musiałam wykorzystać we własnym zakresie.

barmanko, no ja sama uzywam tej dla dzieci, ale bardziej jak jedna z dziewczyn pisala nie na skore tylko do kapieli pare kropel. zapasu dla malego nie bede kupowac, bo wlasnie boje sie ze nakupuje a sie okaze, ze on nie moze tego uzywac..

a Bambino uwielbiam. i do tego jeszcze Szampon Rumiankowy Bambi sie chyba nazywal- pamietacie? ;)

Moj to sie tak cieszy ze chlopak bedzie,

moj odtanczyl swoj dziki taniec, jak Antepowicz nam powiedziala, ze jest siusiak. wstydu synowi przed lekarzem narobil. a potem sobie poplakal :-D

i tak sobie mysle, ze dla kazdej z nas nie wazne jest czy chlopiec czy dziewczynka. wazne, zeby zdrowe bylo. :-D
 
Masz racje ze faceci chca chlopców a jak córunia wychodzi to oczko w głowie. Ja to od początku chciałam dziewczynke. sukieneczki, spineczki, gumeczki, kokardeczki i te inne ach. Ale ważne by zdrowe było i to się liczy
 
No nam w sumie tylko raz powiedziała że chłopiec ale ja nie mogłam uwierzyć. Może faktycznie pipuszka wyjdzie. Ja bym się cieszyła mimo wszystko hihi
 
mi każdy mówił że chłopak będzie i nawet ja tak czułam, z taka pewnością szłam na usg w Polsce i co........ cipulinka jak nic :-D :-D mojemu M oczy tak się zaświeciły i buzie otworzył i tak stał z tą buzią otwartą normalnie szok :szok: ale był taki szczęśliwy a tym bardziej jak mu pani i pielęgniarka powiedziały że nosek to ma po tatusiu , no radocha nie z tej ziemi. jeśli coś tam urośnie to będzie wielki problem bo wszystko kupione na dziewczynkę :-D :tak: a co do pościeli to super są na allegro , sama kupiłam 15 części i to jest bardzo dużo różnych kolorów. ja kupiłam piękną zieleń z żółtym w bociany i bobaski. spodobała mi się jak tylko ja zobaczyłam. pozdrawiam :-)
 
Nam na dobrą sprawę wszystko jedno-bo to nie pierwsze;)Ale tak do parki(drugiej;))przydałaby się dziewczynka...Jak na razie na 80%ma być,ale wiadomo jak to z tutejszymi lekarzami:/ale kilka sukieneczek w zanadrzu mam:)))
Josiu-ten taki wąziutki z kaczuszką?żółciutki szamponik...o nim mowa?Ach te zapachy;)))
 
reklama
Do góry