reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

reklama
no tak to jest-jak ze wszystkim,że każdy sobie sam opinię musi wyrobić...zupełnie jak z wanienką-ze stelażem czy bez,z gąbką czy bez,oliwka czy balsam;)))
 
ja tez mam rozek do kompletu z posciela- jak sie nie przyda bede go uzywac jaka przykrycia albo jeszcze cos innego wymysle.

zreszta ja sie nie sugeruje opiniami-kupuje to co uwazam,ze mi sie przyda (najwyzej bede madrzejsza przy kolejnym dziecku) heh i nikt nie byl w stanie mnie przegadac w kwesti rozka,poscieli,ubranek,spiworkow,lozeczka czy wozka .

hehe ja nawet sie na imie uparlam i dopielam swojego :)
 
Ostatnia edycja:
A to może zapytam jeszcze czy tu w Irlandii można nabyć rożek???

lubiczanko, nie kupowałam rożka, ale znalazłam wspomniany przez barmanke "otulaczek", i bede kupowac w piatek. zobaczymy czy sie sprawdzi.

Wózki dla dzieci powodują raka - Gospodarka, finanse, budżet w Dziennik.pl

tesciowej to podesle... ;-)

co do reczniczkow mam jeden z mother care i jeden z ikei wlasnie. Ale widzialam calkiem duzy wybor w tesco wiec chyba kupie jeden z tamtad.

tak sobie mysle, ze wszystkie dojdziemy do perfekcji metoda prob i bledow :D

a ja dzis olalam prace. leze w lozku, wcinam arbuza i odpoczywam ogolnie. ino pies chrapie straszliwie zaklocajac bloga cisze :-)

a w sobote jade na zakupy Adaśkowe! Pare rzeczy nam zostalo do kupienia jeszcze, a mi sie juz nie chce czekac. ;)
 
Ostatnia edycja:
Ja to już sama nie wiem co kupic czego nie. co lepsze a co gorsze. Ja to aż sie boje pomyśleć co to będzie jak wybiore się na wieksze zakupy dla maluszka. znając mnie bede godzine patrzyła na jedno i to samo i dalej nie będę wiedziała czy to właśnie to dla maluszka jest dobre czy nie. A co do kosmetyków dla maluszków to już wogóle masakra. nie mam pojecia co jak i dla czego i po co... Koszmar normalnie nie wiem jak ja to ogarne
 
Ja to już sama nie wiem co kupic czego nie. co lepsze a co gorsze. Ja to aż sie boje pomyśleć co to będzie jak wybiore się na wieksze zakupy dla maluszka. znając mnie bede godzine patrzyła na jedno i to samo i dalej nie będę wiedziała czy to właśnie to dla maluszka jest dobre czy nie. A co do kosmetyków dla maluszków to już wogóle masakra. nie mam pojecia co jak i dla czego i po co... Koszmar normalnie nie wiem jak ja to ogarne

Spokojnie, będzie dobrze. Każda z nas przez to przechodziła:tak:
 
reklama
HEHE dlategoja zaczelam wczesniej kupowac i praktycznie juz wszystko mam bo wlasnie balam sie zakupow tak na raz. I cale szczescie bo teraz ledwo zyje :). A co do kosmetykow to sie naczytalami nasluchalam i kupilam na poczatek tylko mydelko, krem na odparzenia i balsam do cialka :) aha no i sol fizjologiczna i nadmanganian potasu w razie czego :)
 
Do góry