reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moze galeria brzuszkow ??

reklama
Zaneta no i dobrze, ja tylko zauwazam wszechobecne czapki w PL, bez wzgledu na temperature i pore roku. 30 st w lecie a dzieci do 4 lat w czapkach z uszami ;-)
Aha, moj w upaly nosi kapelusz :-)
 
mój nie przepada za kapeluszem, a szkoda, bo zasłania nie tylko głowę, ale i czoło, kark..
Bartiś śmiga w czapeczce z daszkiem - takiej miękkiej, albo chustce.
zastanawiam się nad Hanką.. będzie leżała w wózku, więc chyba bez żadnego nakrycia?
 
do wózka fajne są taki delikatne chusteczki na głowkę albo takie mięciutkie przewiewne czapunie z ,,dziurką" wiazane na górze-jak chusteczka i pod szyjką. praktyczne.polecam.
 
Moja mała wszelkiego rodzaju nakrycia głowy uwielbia, ale nie są to typowe czapki a kapelusze, chustki, bereciki - uroczo w nich wygląda i sama sobie zawsze wybiera w którym dzisiaj pójdzie:-)
 
Zobacze jaka u nas bedzie pogoda, ale mysle, ze godnola cala zabudowana prawie, wiec dziecku tam cieplej niz nam, a jak bedzie zimnica (mozliwe w Dublinie) to mam bawelniane czapeczki.
 
reklama
Cudne macie brzuszki, wszystkie, bez wyjątku. A jeszcze większe cuda znajdują się w środku ;)

Muszę w końcu kupić aparat, żeby jeszcze zdążyć uwiecznić mój.
 
Do góry