reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

motyle w brzuchu czyli pierwsze wyczuwalne ruchy

Magdalena0713 to tak jak u mnie i szczerze powiem, ze uspokajaja mnie takie wypowiedzie, ze nie u kazdej z was malestwo szaleje, bo moje jest raczej spokojnie, a jak juz fiknie to tez tak delikatnie i moze ze 2-3 razy i zaraz spokoj :-( a tez juz bym chciala go/ją juz tak naprawde czuć...
 
reklama
A ja wczoraj otrzymałam dwa kopniaki:) niestety mój M nie poczuł za pózno. Chciałbym żeby mnie tak kopało jak Iwonkę i Kasię wtedy jak mój by przyłożył rączkę wtedy by dostał solidnego kopniaka:)
 
OGLASZAM WSZEM I WOBEC ZE CZUJE JUZ SWOJEGO MALUSZKA:-):tak:

Wiem kiedy spi a kiedy nie:tak:doczekalam sie tej chwili w 19 tyg:rofl2: Wczoraj wieczorkiem moj M tylko zdarzyl polozyc reke na brzuszek i od razu dostal kopniaczka :laugh2::laugh2::laugh2:Zwariowal, nie mogl uwierzyc cieszyl sie jak dziecko:rofl2:
 
Ja tez czuję mojego Skarba codziennie:)). Mój M wkoncu dostał pierwszego kopniaka:) Na początku nie wierzył mi, bo twierdził(pózniej się dowiedziałam z eJego mama Mu powiedziała ze nie mogę czuć jeszcze kopniaczków) że to mi się wydaje. Kazałam położyć Mu dłon na moim brzuchu i dostał, niedowiarek:) No był zdziwiony a póżniej prezentowała mamusi jakiego pstryczka dostał:) Mamusia zrobiła wielkie oczy, bo jak można czuć już ruchy, jak mojego brzucha nie widać.
 
I nasz bąbelek daje rodzicom popisówki - najczęściej około 22.30 kiedy to mamusia ląduje w końcu w łóżku - w ciągu dnia też jest bardzo aktywny i zawsze w najmniej oczekiwanym momencie :-D
 
Rowniez ja pragne poinformowac ze w koncu doczekalam sie "kopniakow"od mojej dzidzi.:-)Ciesze sie bardzo z tego powodu bo juz zaczynalam sie martwic ze tyle czasu mija a u mnie jeszcze nic:no:.
 
U mnie kopie równo od 17 tygodnia. W sensie tak "od zewnątrz" :-) wcześniej czułam tylko kłucie. Teraz to mały czasem tak szaleje że robi mi się "tsunami" na brzuchu od jego licznych kopniaczków. :-)
 
Ja też się wreszcie doczekałam:-D Maluch cały czas się wierci, nawet M poczuł. Co prawda na razie czuję takie "przelewanie" a nie kopniaki, ale i tak to cudowne uczucie:-)
 
reklama
Do góry