reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

motyle w brzuchu czyli pierwsze wyczuwalne ruchy

dziś po raz pierwszy mój mąż trafił na porządnego kopniaka :-) tak się uśmiechnął że szok ;) już sobie wyobrażam jego reakcję na poniedziałkowym USG :-D
 
reklama
A mój synaś taka wiercipięta, że na usg pan dr stwierdził że będzie piłkarzem albo biegaczem bo tak wyrabiał. Coraz częściej widzę jak mi sie rusza brzuch :-):-)
 
ja czuje ruchy mojego bobaska, ale jeszcze tak raczej słabo. Najczęsciej się wierci po snaidanku- budzi się by zjeść i po czekoladce, chyba uwielbia słodycze, wtedy się zaczynaj mocniej kręcić. Mój M jeszcze nei czuł, choć kilka razy jak ja czułam ruchy kładłam Jego rączkę na brzusiu a On mówił ze mi się zdaje:( Chce by maluch wkoncu kopnał swojego tatę tak mocno by ten nie miał wątpliwości że to nasz maluszek:)
 
a moje tak wczoraj się rozbrykało że za każdym razem ruchy wyczuwał mój mąż :tak: jejku jaki on był szczęśliwy chyba do niego już dotarło ehehe:-D
 
reklama
A moje maleństwo jest spokojne... Czasami mnie tak delikatnie poszturcha tylko, ale o żadnych kopniakach nie ma mowy.... ;-)
Mój M też już marzy, żeby poczuć naszego synusia i trochę mi zazdrości :-p
Ale pewniej prędzej czy później nasz maluszek się rozrusza i będzie brykał bez umiaru :tak: :laugh2: :happy:
 
Do góry