reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moje bebe bedzie mieć na imie.....??

Moj Mirus kiedys palnal przy wszystkich " Bedzie Laura" i tak mnie trafilo jakos. I to jest jedyne imie dla dziewuszki ktore sie nie zmienilo od samego poczatku.
Ale i dla chlopca mamy Anthony ale zanim wybralismy imie bylo setki inne...
Pozostalo nam czekac co sie wykluje...
 
reklama
No własnie, a'propos nadawania imion naszym pupilom. Niestety bardzo duzo ludzi nazywa psa lub kota ludzkimi imionami i potem jest tak "głupio" jak np. u moich sasiadow synek jest Julek, a kotka w kolejnym domu jest Julka :-D Podobnie z nadawaniem imion, które juz w rodzinie lub sasiedztwie są. Trzeba jednak pomysleć, że przecież nasze dziecko zmieni może kiedyś miejsce zamieszkania, kot sasiadów zdechnie, a imię zawsze zostanie :-)

He,he Mysmy mieli psa Dzidka ,a szwagierka mamy tak mial na imie.Noi byly jaja na spotkaniach rodzinnych!
 
Cholercia ,a nasze dzieciątko jest jeszcze bezimienne :-D Wiedziałam ,że będzie z tym problem, ale nie wiedziałam ,że aż taki :-D Jak mi się coś podoba to mojemu się nie podoba i na odwrót... Podoba nam się Gabriel, ale nie wiem czy wypada bo u mojego lubego brata jest Gabriela... No i moja mam mi powiedziała ,że jej to się kojarzy to imię z archaniołem co przynosił śmierć i już sami nie wiemy, póki co jest to dzidź bezimienny :-D
Moja mała też bezimienna,znów mam okres że nic mi się nie podoba:(((((
M.chce Weronike,młoda Małgosię,a ja......nic.....
 
agadaria - koleżanka z grudniówek wybrała imię dopiero jak dostała młodego na ręce więc spokojnie masz jeszcze 3 miesiące ;-)
 
:-) a mój typ to Szymuś, zaś męża Sebastian. Spiera się jednak ze mną, że i tak to on pojedzie zgłosić narodziny dziecka, więc stanie na jego :rolleyes2: - - - - -się okaże :)
 
reklama
W szpitalu już sie imię podaje ( przynajmniej u nas tak jest ) i potem tylko jedzie się do urzedu gotowe papiery odebrać więc pewnie jednak będzie Szymek :-D
 
Do góry