reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moje bebe bedzie mieć na imie.....??

reklama
Mojego znowu olśniło i mówi może Filipek? No w sumie mi też się podoba Filipek więc jeśli mojego znowu nie oświeci to zostanie Filipek :-D
 
:-) a mój typ to Szymuś, zaś męża Sebastian. Spiera się jednak ze mną, że i tak to on pojedzie zgłosić narodziny dziecka, więc stanie na jego :rolleyes2: - - - - -się okaże :)

Wlasnie w szpitalu podaje sie imie poza tym ty mozesz zglosic dziecko do urzedu jak bedziesz sie czula na silach ;-) na to sie ma jakis tam okreslony czas, nie pamietam juz ile dni. O juz znalazlam, w Krakowie jest na to miesiac czasu ;-)
 
U nas się imienia w szpitalu nie podaje. Mój pierworodny był przez prawie 2 tyg po urodzeniu bezimienny, bo nie mogliśmy się do końca zdecydować ;-)Miał tylko 'robocze' imię Lolek ;-) U nas są 2 tyg na zgłoszenie do urzędu.
 
ja nie wiem kiedy u nas imię się podaje. Ale do porodu coraz bliżej a my zdecydować nie możemy Tosia, Marysia, Zosia, Zuzia, Oliwka a może jeszcze coś innego? hm........ ciężka sprawa :tak:
 
Wierząc usg i lekarzom będziemy mieć małą kobietkę - z czego bardzo się cieszę :)
Daaawwno, dawno temu ustaliliśmy, że córkę nazwiemy Zuzia, jednak od roku albo dłużej "przerzuciliśmy się" na Maję i tak już pozostanie :)
Trochę mnie martwi, że teraz tyle tych Majek jest, no ale cóż, kocham to imię i nie zmienię. NO chyba, ze lekarz się myli i zamiast Mai urodzi się Gucio ;) To wtedy będzie problem z wyborem imienia, bo nic nam się nie podoba

I a propos imion. Chcemy dac tylko jedno, bo uważam, że dwa to tylko kłopot zbędny. Myślicie, że ksiądz przy chrzcie ( a nasz miewa rózne odchyły) może mieć jakieś ale? No bo żadne święte i w ogóle...
 
Kiniutka do chrztu możesz dać 2 a do aktu urdzenia wpisać tylko jedno. My tak zrobiliśmy bo jestem zdania że co ma kościół do urzędu. Potem tylko same problemy jak na dowodzie jest podwójne imię i wszędzie w urzędach tzreba tego pilnować żeby nie zapomnieć, a już koszmar z tym jest za granicą (mój ma właśnie podwójne wpisane w dowód, ja na szczęście tylko 1)
 
reklama
sivi wiem co mowisz:)
Ja mam na imie Weronika Aleksandra R.... No i czesto korespodencja przychodzi do mnie tylko na imiona np Weronika Aleksandra, a o nazwisko juz zapominaja... W urzedach juz zmienialismy kilka razy:)
 
Do góry