reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moje bebe bedzie mieć na imie.....??

anulka Wiki b.ładnie. zawsze chciałam dać tak na imie swojej córze, ale już mnie kuzynka wyprzedziła więc nie będę dublować, ale mam takie 3 imie- od bierzmowania.

Jonasz to przesada...

rudson a w domu mówicie po polsku czy po angielsku- tak z ciekawości? bo dzieci w szkole to wiadomo.
 
reklama
Ewa Domiś urodził się w USA i ma podwójne obywatelstwo...więc zarówno polska jaki i stany to jego ojczyzna...wybór nalezy do niego...a drugi bąbel już tylko polakiem będzie...no i obywatelem unii :-D:-D:-D:-D
 
Jak na razie mamy 2 typy - Sonia lub Kalina. Oczywiscie wiem, że sa to imiona nie za czesto spotykane i właśnie o to nam chodzi. Synek poczatkowo tez miał byc Maksym, ale jak zobaczyłam ile Maksów jest w okolicy to zaraz mi sie odechciało mimo, że zawswze mi sie to imie podobało. Chyba z 3 tyg przed porodem zmienilismy na Tymoteusza i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru :-)
 
Cholercia ,a nasze dzieciątko jest jeszcze bezimienne :-D Wiedziałam ,że będzie z tym problem, ale nie wiedziałam ,że aż taki :-D Jak mi się coś podoba to mojemu się nie podoba i na odwrót... Podoba nam się Gabriel, ale nie wiem czy wypada bo u mojego lubego brata jest Gabriela... No i moja mam mi powiedziała ,że jej to się kojarzy to imię z archaniołem co przynosił śmierć i już sami nie wiemy, póki co jest to dzidź bezimienny :-D
 
Anulka - stawiam na Malwinkę bardzo mi się to imię podoba :tak:

tricolor - stawiam na Kalinę :tak: sunia mojego brata nazywa się Sonia :dry:

malutka - jeszcze Wam się coś ciekawego "objawi" macie czas ;-)
 
No własnie, a'propos nadawania imion naszym pupilom. Niestety bardzo duzo ludzi nazywa psa lub kota ludzkimi imionami i potem jest tak "głupio" jak np. u moich sasiadow synek jest Julek, a kotka w kolejnym domu jest Julka :-D Podobnie z nadawaniem imion, które juz w rodzinie lub sasiedztwie są. Trzeba jednak pomysleć, że przecież nasze dziecko zmieni może kiedyś miejsce zamieszkania, kot sasiadów zdechnie, a imię zawsze zostanie :-)
 
reklama
Jak na razie mamy 2 typy - Sonia lub Kalina. Oczywiscie wiem, że sa to imiona nie za czesto spotykane i właśnie o to nam chodzi. Synek poczatkowo tez miał byc Maksym, ale jak zobaczyłam ile Maksów jest w okolicy to zaraz mi sie odechciało mimo, że zawswze mi sie to imie podobało. Chyba z 3 tyg przed porodem zmienilismy na Tymoteusza i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru :-)

Kalina slicznie , Sonia nigdy mi sie nie podobalo ... po pierwsze sporo psow sie tak wabi , a po drugie czesto na filmach panie z domow uciechy mialy wlasnie Sonia na imie lub pseudo .. i sie zrazilam do tego imienia calkiem :)

Cholercia ,a nasze dzieciątko jest jeszcze bezimienne :-D Wiedziałam ,że będzie z tym problem, ale nie wiedziałam ,że aż taki :-D Jak mi się coś podoba to mojemu się nie podoba i na odwrót... Podoba nam się Gabriel, ale nie wiem czy wypada bo u mojego lubego brata jest Gabriela... No i moja mam mi powiedziała ,że jej to się kojarzy to imię z archaniołem co przynosił śmierć i już sami nie wiemy, póki co jest to dzidź bezimienny :-D


jeszcze macie czas :) napewno znajdziecie cos odpowiedniego :)
 
Do góry