reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Moje bebe bedzie mieć na imie.....??

reklama
dziewczyny!!! nie ladnie :no::no::no:chyba wątek pomyliłyście :eek::eek:
niech modem przeniesie tą rozmowę do odpowiedniego wątku
:sorry:

ps. tylko mi nie piszcie ze to ja ją zaczęłam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
lilou bo czlowiek jak sie zamachnie i zagada, to nie patrzy gdzie pisze, tylko pisze i juz :-D a przeciez imie dla malenstwa jest bardzo wazne :)
 
Ostatnia edycja:
Sivi, no i wlasnie u nas ze wzgledow praktycznych wszystkie imiona z polskimi literami odpadly, bo jak dla mnie glupio tu u nas brzmi niestety, zwlaszcza ze mamy cudnie polskie nazwisko -Przybyl:-) A znajomy ma syna Mikolaja i wolaja na niego Miki - jak dla mnie super zdrobnienie:tak:

Rudson ja Dominiki to same kobiety znalam do tej pory wiec jakos tak mi nie przyszlo do glowy zeby brac pod uwage to imie dla chlopca.... Bo az dziwne ale nigdy sie nie spotkalam z chlopakiem o tym imieniu, no wiec na pewno nie jest oklepane imie;) A Marcel to mi sie tak romantycznie kojarzy:-) i tez bardzo ladne imie

A co do imienia dla dziewczynki, to mi sie bardzo Melissa podoba, zwlaszcza ze znam jedna Meli i jest swietna mloda kobietka:) w ogole na kobietke to mialam pelno typow i pewnie byloby mi ciezko wybrac bo duzo imion zenskich mi sie podoba:)
 
witajcie:) Ja mialam ogromny problem z imieniem bo nastawiałam sie na chłopca i miałam juz imie. No ale zycie :) okazało sie że jest dziołcha wiec po wielu zastanowieniach i wertowaniach imion staneło na imieniu Samira. Zależało mi aby imie cos oznaczało i było nietuzinkowe acz niezbyt niezwykłe.:))
 
witajcie:) Ja mialam ogromny problem z imieniem bo nastawiałam sie na chłopca i miałam juz imie. No ale zycie :) okazało sie że jest dziołcha wiec po wielu zastanowieniach i wertowaniach imion staneło na imieniu Samira. Zależało mi aby imie cos oznaczało i było nietuzinkowe acz niezbyt niezwykłe.:))
Jezeli mieszkasz w Polsce to napewno bedziw wzbudzac zaintereesowanie.
Mi sie kojarzy z krajami Arabskimi .
A co ono oznacza?
 
reklama
ano w Polsce mieszkam :) to jest Afrykańskie imie i oznacza po tubylczemu " ta co przynosi pokój " w turcji jest tez ale tam bardziej popularne jest Samir co oznacza " opiekun nocy "
 
Do góry