reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moje bebe bedzie mieć na imie.....??

ja się zastanawiam nad Tosią, ale mojemu Antonina nie pasuje i w sumie ma racje bo Antonina już nie jest takie urokliwe jak Tosia. No i się zastanawiamy jak lidzie zwracają się do dorosłej Tośki np. w pracy Pani Tosiu czy pani Antonino? hmmm?
Myslę, że dużo zależy od wieku, do młodek kobiety bardziej skłonna byłabym mówić Tosiu, do starszej już Antonino.
 
reklama
ja się zastanawiam nad Tosią, ale mojemu Antonina nie pasuje i w sumie ma racje bo Antonina już nie jest takie urokliwe jak Tosia. No i się zastanawiamy jak lidzie zwracają się do dorosłej Tośki np. w pracy Pani Tosiu czy pani Antonino? hmmm?

to w jaki sposób będą się do niej inni odnosili w dorosłym życiu zależy chyba już od samych zainteresowanych ;-) raczej nie macie już na to wpływu ;-)

można mówić Antośka :-D
 
Wymyślaliśmy dziś imiona.
Nasz typ dla dziewczynki to Pulcharia, ale z chłopcem mamy problem...mój chce koniecznie Bertranda a ja Cirzpiboga...
 
no wlasnie
ale moze nie , za to gorzej w PL

ja mam tez uniwersalne dla chlopcow
a teraz jak bedzie dziewczynka to Hanna ale bez h bo moj nie chce
woli Hanna niez Hannah a i tak wiem ze beda mowic na nia Hana
 
reklama
Do góry