reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój pierwszy raz...

Moje Słonko na prośbę żeby uśmiechnęła się do mamusi tak pięknie to zrobiła (w pierwszym miesiącu) że aż mi łezki poleciały :-)
 
reklama
Pierwszy spacerek-6 dni
Pierwszy swiadomy usmiech- 4 tygodnie
Pierwsze slowa- ga, gi, gej :-) -5 tygodni
No i Michalek od 2 dni budzi sie tylko raz na jedzenie w nocy.
kladziemy go o 20-21 budzi sie o 3, i puzniej spi do 6. oby tak juz zostalo:tak:

No i nie dlugo (w sobote 4/19) bendzie pierwsza noc bez mamusi:-( bo jedziemy na wesele do nowego jorku a to od nas 2godziny wiec niechce brac malego i zostaje u tesciuw. Zobaczymy jak nam to pujdzie.
 
My zrobiłyśmy sobie z Basią dzisiaj pierwszy porządny, wózkowy, długi spacer- 10 dni od urodzenia. Basia cały czas spała, a ja ledwo żywa dokulałam się do domu. Chodzenie strasznie mnie męczy ;-)
 
jak tak piszecie o wyczynach synków, to mi się przypomniało jak Przemko sobie nasikał na i do buzi. A jaki był przy tym zdziwiony :tak::-D
 
reklama
co do wyczynów synków to ja z kolei wspominam jak Bartek puścił pawia na odległość prosto do kawy swojego chrzestnego:-D:-D
 
Do góry