reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój pierwszy raz...

reklama
zainspirowana wczorajszym wpisem Kasik - podałam Marcelowi rękę i mówie daj cześć - a on mi podał!prawą rączke mi podał:tak:nawet nie wiedziałam zę juz to umie heheheh potem juz podawał za każdym razem
ninja - szkoda:-(oby mniej takich pierwszych razów...
doris gratulejszyn zebola - a my nadal nothing:dry:
 
Gratuluje kolejnych zabali:-)
ninja-szkoda ze to taki pierwszy raz:dry: i oby jak najmniej takich-zdrowka
niekat-:-D:-D:-D to superrrrrrrrrrr
A u nas pierwsza wspolna braterska kapiel:-) fotki ma sie rozumiec zrobione:rofl2:
 
wczoraj tatuś widział pierszy raz,jak jego córcia weszła już na 2gi stopień po schodach:tak:..i miała zamiar iśc dalej..ale jej niepozwolił:-:)-D
 
Od wtorku robimy kosi- kosi!!!:-):-):-)
Na początki myślałam, że to przypadek, ale po chwili zaczęłam znowu śpiewać kosi, kosi łapki, a Martynka klap, klap rączkami robi!;-):tak: A dzisiaj to jak tylko wstała rano, to jeszcze z łóżeczka nie wyszła a już brawo biła, hehe:-D:-D
Rozkoszne to jest strasznie!:rofl2:

Doris gratulujemy Emilce pierwszego ząbka!
 
Stefanna - to już trzeci ząbek Emilki - pierwszy na górze.
Zauważyłam, że Emilka często stara się dotknąć dolnymi ząbkami tego na górze, przez co tak śmiesznie przekrzywia dolną szczękę.
 
reklama
Do góry