reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój pierwszy raz...

Pozazdrościłyśmy Nelci i babcia kupiła Joli nocniczek... we wtorek była pierwsza kupka, w środę pierwsze siusiu... a w czwartek i piątek została zużyta tylko jedna pielucha gdy mama pracowała... za to w sobotę nocniczek nic niedostał:-pz mamusią jakoś nie idzie:-D
 
reklama
Beti - no widzisz, super!!! U nas nie wiem czy to przypadek ale prawie za każdym razem jak ją posadze to coś zrobi (najczęściej siusiu) a jak zrobi to chce wstawać:-) jakby rozumiała że już skończone i czas wstać :rofl2::-)
 
A u nas wczoraj pierwsza wspólna kapiel z braciszkiem:tak:,tylko szkoda ze fotek nie zrobilismy:-(
..no i pierwszy raz pokonała sama schody na górę..:szok:..mówiłam że jak już obierze sobie cel..to za wszelka cenę:-D..no i udało jej się!..Oczywiście została przyłapana na 3cim schodku.,ale tatus juz nie przerywał "atrakcji" tylko asykurował..no i smyk do Alexa pokoju:tak::-D mogła powiedziec że tam chce to bym ją zaniosła:-D:-D:-D:-D
 
Tymon dziś od rana zaczął mówić ABU BABU i tak cały dzień (i do tego pięknie otwieral przy tym buzię jak na ćwiczeniach logopedycznych przynajmniej) ;)

No i pierwszy raz zasnął po południu na brzuszku a teraz też tak śpi! :)
 
A my od tygodnia walczymy z pierwsza choroba - Zoska zlapala zapalenie oskrzeli i jakos wlecze sie to za nami :-( Jedyny plus sytuacji to, ze przez przymusowe siedzenie w domu ma wiecej czasu na pologowe doswiadczenia i zaparcie cwiczy bujanie na czworaka:-)
 
Pisałam już o tym na głównym, ale tak się cieszę, że napiszę jeszcze raz: od wczoraj Emilka mówi ma-ma.
 
Wczoraj Martynka pierwszy raz podciągnęła się sama i stanęła przy krzesełku do jedzenia:-), a dzisiaj był pierwszy spacerek za rączki!;-):tak:
Jak stała z rozwojem w miejscu to się martwiłam, a teraz za nią nie nadążam, bo idzie jak burza....:sorry:
 
reklama
Basia od dwóch dni umie klaskać, nie robi tego na zawołanie tylko np. jak się przemieszcza po pokoju, robi sobie przystanek i klaszcze albo jak się ją weźmie na rączki, ogólnie super to wygląda :-)
 
Do góry