reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój pierwszy raz...

reklama
Befatka to teraz ją ucz mówić mama :-)

Basia na razie tylko grucha i guga, no i często pochrząkuje :-D
Dzisiaj kilka razy przewróciła się z pleców na brzuszek, nareszcie. Poza tym jak ją kładę na podłodze na brzuszku to robi kilka obrotów pod rząd wokół własnej osi, śmieszna jest :-D Łóżeczko swoje zwiedza leżąc na pleckach i odpychając się nóżkami od podłoża.
 
My do pierwszych razów też zaliczamy słówka(pewnie bardziej nieświadome,ale są)-mama,baba
Oprócz tego na koncie-pierwszy lot samolotem(nadzwyczaj spokojny):-)

my tez mielismy pierwsze slowka - bylo i mama i daddy (daddy co prawda w pierwszej kolejnosci ale i tak sie prawie pochlipalam ze wzruszenia :sorry2:)

byla tez i pierwsza prawie cala zielona kupa :szok:! Prawie zawalu dostalam ale Rod twierdzi ze to po szpinaku ktory James podobno uwielbia w kombinacji z jabkiem :confused:
 
Ewa Tosieńka śliczniutka a jaka była z siebie zadowolona:-D
MrsF zielona?No cóż koopa nie jedno oblicze ma;-)
A u nas dzisiaj pierwszy raz z poozycji leżącej sama się do siadu podciągnęła i nie dała mi przez to rano pospac już,chyba będzie coraz gorzej jak sama zacznie siedziec:-(,bo wtedy nie chce się kłaśc:dry:
 
U nas tez chyba nieświadome "adadada" i atatatata" :-D "mama" jakoś nie wychodzi :-(
No i dziś zauważyłam 2 dolne dwójeczki :cool: czyli już w sumie 8 ząbków mamy:-D
MrsF - zielone kupy zdarzają nam sie często:baffled:
 
Weronika to się ciesz, bo jak pierwszy "tata" to na synka, hehe;-):tak:
A nim się obejrzysz to "mama" też usłyszysz!

U nas zielone kupki są zawsze po szpinaku z ziemniaczkami, który mała bardzo lubi!:-)
 
reklama
Weronika to się ciesz, bo jak pierwszy "tata" to na synka, hehe;-):tak:
A nim się obejrzysz to "mama" też usłyszysz!

U nas zielone kupki są zawsze po szpinaku z ziemniaczkami, który mała bardzo lubi!:-)
Ej! u mnie też tata, ale już mam dwóch synów - nie strasz Stefanna;-)
Jersson mi sie chichra do emotikonów:baffled:
 
Do góry