reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój pierwszy raz...

kasik - gratuluję ząbka! ale szybko, ho ho!!!!

Tymon pierwszy raz spał od 21 do 04.00! (no ale to po wielu atrakcjach - napierw byliśmy w Tomaszowie u znajomych potem dalsza podróż do Częstochowy więc cały dzień szybko zmieniające się nowe miejsca)
 
reklama
Kasik- gratulacje pierwszego ząbalka :tak::tak::tak:

U nas pierwszy raz :

- papmers 3
- naśladuję jadący samochodzik ("brrrrr" "bwwww" pieniąc się na całego:-D)
- od tygodnia interesują mnie moje paluszki u nóg, więc ich sobie dotykam;-)
 
dziś złapał się za kolanko i tak sobie leżał, a potem znów złapał za kółeczko przy pałąku jedną rączką, za kwiatka drugą i tak zasnął - po 5 min rączki mu opadły same:-)
 
Weronika mojej Ali wyszły pierwsze dwa ząbki jak miała 7 miesięcy, a rzekomo niektóre dzieci mają jeszcze później.
 
Weronika mojej Ali wyszły pierwsze dwa ząbki jak miała 7 miesięcy, a rzekomo niektóre dzieci mają jeszcze później.
Mojemu Błażejowi wyszedł jak miał prawie 10 miesięcy:angry::-D
Skrupulatne jesteście dziewczyny w swoich zapisach, to ja tak chociaż wspomnę:
- pierwsza marchewka - cztery dni temu,
- pierwsza daleka podróż i piersze wakacje nad morzem 13 - 24 czerwiec:laugh2:,
- pierwszy przewrót na brzuch był w wieku trzech tygodni:szok:,
- od dwóch tygodni złapany za rączki siada, wstaje i sprężynuje uginając kolanka, jak mu się powie "hopsiaki":-D:tak:
Kasik gratuluję ząbka!:tak:
 
reklama
Dzieki cioteczki:-)
AsiaM- jak bylam ostatnio u pediatry to babka byla z dziewczynka co miala 11m-cy i sie bala bo nie miala mala zadnego zabka ale bylo wszystko ok na dniach mialy sie pojawic:tak:
 
Do góry