reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój pierwszy raz...

W sobotę Martynka zaliczyła pierwszą, dużą imprezkę, hehe:-D:-D:-D
Od zeszłego tygodnia przewraca się z brzuszka na plecki, a teraz pracuje nad obrotem na brzuszek;-)!
A pampersów '3' używamy już chyba od miesiąca...:confused:

Kasik25 gratulujemy pierwszego ząbka!:happy:
 
reklama
U nas też pampersy 3 i w piątek pierwszy wieczór bez tatusia - sama kąpałam Emilkę, ale się bałam!
 
Doris to u nas zawsze ja sama kąpię Basię, mąż jeszcze nigdy tego nie robił, nawet mi nie asystuje:zawstydzona/y: chyba się boi tego, a ja za to mam już taką wprawę :-D i bardzo lubię to robić.
 
Asia - my zawsze kąpiemy razem, ale mąż trzyma Emilkę,a ja ją myję. Jak sama musiałam trzymać, to bałam się, że mi się wymsknie, bo była cała śliska od oillatum.
 
beti to gratuluję takiej nocy!!! oby takich więcej:tak:....
A moja żaba wczoraj przekręciła się z plecków na brzuszek:tak::-).Tatuś najbardziej się cieszył...A!! i jeszcze powiedziało jej się (parę razy) mamma,mamma..:-)
 
reklama
Beti super się Jola spisała, ja też tak chcę! Basia dzisiaj pospała od 20.10 do 2.40, czyli 6 godzin pod rząd co rzadko się zdarza, ale ja nie mogłam pójść tak wcześnie spać, bo miałam jeszcze Alunię na głowie.
 
Do góry