reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój pierwszy raz...

reklama
Basia w tym tygodniu nauczyła się zasypiać sama w łóżeczku w dzień, kładłam ją po prostu owiniętą i wychodziłam, a kiedy wchodziłam po kilku minutach już spała słodko. Niestety w nocy nie jest tak różowo więc jeszcze śpi w nocy ze mną
 
Gratuluje wszystkim obrotow z pleckow na brzuszek i odwrotnie:-) moj leniuszek nie chce sie narazie obracac ale... w prezencie dal nam w sumie wczoraj a dzisiaj sie upewnilam
pierwszy zabek:-):-):-):-) to chyba po mamusi tak ma bo ja mialam 3.5m-ca:-)
 
Kasik - ale szybko!!!dbaj teraz o tego ząbka bo takie wczecne lubią być słabe:tak:
mój cwaniak obraca się wokół własnej osi juz od jakiegoś czasu, nóżek jeszcze nei sięga ale dziś (dosławnie przed godziną) nauczył sie sam włączać pozytywkę na pałąku przy leżaczku:tak:nie jest to trudne bo wystarczy pociagnąc za kółeczko ale do tej pory nie siegał no niego a teraz prostuje rączki i ... gra muzyka:-)o a teraz zasypia:happy:
no dziś była pierwsza (i mam nadzieję na długo ostatnia) noc bez cyca a na butelce:-(mamusia sie skusiła na kielonka i taki juz jego los:zawstydzona/y:
wczoraj pierwszy raz przewijanie na dworku i to od razu kupsko!I to na weselu!!!
 
Pierwsze złapanie nózek(obu)obiema rączkami....:-) Pierw próbowała jak smakują:laugh2:..a na koniec zasnęła w takiej pozycji..:-D
Pampersy 3 to już od m-ca:szok:

My też! I z nóżkami i z pampersami 3! Chociaż jeszcze się nimi nie delektowal :laugh2:

Dziś pierwszy raz rzucił w mamusię grzechotką, i dobrze że taką gumową bo prawie w oko dostałam :baffled:

Na brzuszek też się moja rozrabiaka obraca i zdąży nasikać zanim go odkręcę i zmienię pieluchę
 
reklama
Do góry