reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój pierwszy raz...

reklama
Marysia pierwszy raz spróbowała przecieru jabłkowo-bananowego:-)

wkład z wózka wyrzucony i wanienka tez poszła w odstawkę - już sie nie mieścimy:-)
 
U nas dzis obrót z plecków na brzuszek! Wczoraj też był ale myślałam że to przypadek, jak widać - nie koniecznie :)
 
u nas wczoraj był obrót, ale o 180stopni w łóżeczku (nogi wylądowały na poduszce:baffled:).. teraz już jak zostawiam ją na naszym łóżku to obstawiam z wszystkich stron, bo straszny z niej wiercioch:-)
 
Beti my tez juz uzywamy huggies-ów3
*Wczoraj 1sza kupa po pachy opanowana przez tate(w samochodzie)hehe dobrze mu tak.Ale jestem wredna.
*1sza kapiel z mamusia w duzej wannie- mala plywa:szok::-);-):-D:-):-) chyba tez jej sie podobalo bo smiala sie i piszczala z radosci

 
Pierwsze złapanie nózek(obu)obiema rączkami....:-) Pierw próbowała jak smakują:laugh2:..a na koniec zasnęła w takiej pozycji..:-D
Pampersy 3 to już od m-ca:szok:
 
reklama
Do góry