reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój pierwszy raz...

reklama
Zuzia i Milenka - ale zdolniachy jesteście;-):tak:!!
A my od ponad tygodnia jesteśmy na pampersach nr "3":-)
Poza tym w zeszłym tygodniu Martynka pierwszy raz wpakowała sobie grzechotkę do buźki, a wczoraj był obrót na kanapie o 180 stopni - zostawiłam ją głową do okna, przychodzę o tu głowa do ściany, hehe :-D:-D
 
dziś przy okazji harców z zabawkami jedna z grzechotek wylądowła w buzi - przypadek czy nie ZALICZAM :rofl2::-D:-p:-)
przekręcanie na brzuszek mu eszcze nei wychodzi bo rączka gdzieś tam mu haczy ale czuję ze ma niedaleko...
 
Tymon od 3 dni śpi w nocy dłużej niż 3h!!!!!!!!!!!!:-):-):-)
dziś od 21.00 do 03.00!!!!!!!!!!!!!!
OBY TO NIE BYŁO JEDNORAZOWE! DZIĘKI CI PANIE!

ps - jak czytam o przekręcaniu się Waszych pociech to sobie myślę, że mój grubcio zrobi to za 3 miesiące, hahahaahhaaha - tak nie lubi leżenia na brzuszku ( żeby go nie zniechęcać kładę do na 2-3 minuty a tak to na swojej klatce na póleżąco albo na kolanach )
 
reklama
Do góry