reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modne i zadbane stycznióweczki :)

reklama
weronika - ja miałam taką sukienusię na weselu miesiąc temu (bolerko i róża to tylko dodatki):
PS też byłam świadkową

sukienusia.jpg
 
moncia ślicznie wyglądałaś....sukienka extra sexy:)

dziewczynki ja nadal czekam na sweterek...mam nadzieję, że jutro już będzie dam znać jak wygląda i zrobię sobie w nim fotkę. POza tym ja staram sie kupować takie rzeczy żeby i po ciąży mogła je nosić.
 
Ostatnia edycja:

jaka laska w sukience!! chcialabym tak wygladac jak Ty w ciazy chociaz po ciązy ;D ale moge zapomniec:(
z koszul bedziesz zadowolona kilka znajomych mialy identyczne i sie sprawdzily!!!
 
Hejka, a Ja wczoraj zakupiłam sobie w H&M spodnie jeansy no normalnie kupić w moim rozmiarze nie mogę normalnie, a w ciąży kupiłam i to jeszcze rurki są super i koszulę która na żywo wygląda lepiej, do tego leginsy kupiłam by były tanie a jedne mam już ściorane bo ostatnio cały czas w nich chodzę. Pochwalę się wstawiając zdjecia :)

DSCF2020.jpgDSCF2018.jpgDSCF2019.jpgDSCF2021.jpg
 
reklama
Hejka, a Ja wczoraj zakupiłam sobie w H&M spodnie jeansy no normalnie kupić w moim rozmiarze nie mogę normalnie, a w ciąży kupiłam i to jeszcze rurki są super i koszulę która na żywo wygląda lepiej, do tego leginsy kupiłam by były tanie a jedne mam już ściorane bo ostatnio cały czas w nich chodzę. Pochwalę się wstawiając zdjecia :)

Zobacz załącznik 290243Zobacz załącznik 290244Zobacz załącznik 290246Zobacz załącznik 290245

super wyglądasz - zakupki się udały :-)
 
Do góry