reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modne i zadbane stycznióweczki :)

Mi też zależy aby byly na teraz i zeby łatwo się zakładaly.....no i nie muszą być drogie zbytnio.Chcę aby mi pasowaly do płaszcza skórzanego,a mam czarny,więc tylko czarne.Tak do kurtki to mam adidasy,ale do płaszcza przecież nie założe,miałam kupować bo swoich nie zaloze niestety nogi chyba juz mi troche puchna i nie zasune suwaka.no i ja mam 41 rozmiar i na dodatek wysokie podbicie.A zamszowych nie chcę...bo uwazam je za nie praktyczne,szczególnie na tą porę roku.
 
reklama
Mi też zależy aby byly na teraz i zeby łatwo się zakładaly.....no i nie muszą być drogie zbytnio.Chcę aby mi pasowaly do płaszcza skórzanego,a mam czarny,więc tylko czarne.Tak do kurtki to mam adidasy,ale do płaszcza przecież nie założe,miałam kupować bo swoich nie zaloze niestety nogi chyba juz mi troche puchna i nie zasune suwaka.no i ja mam 41 rozmiar i na dodatek wysokie podbicie.A zamszowych nie chcę...bo uwazam je za nie praktyczne,szczególnie na tą porę roku.

pewnie, że nie zamszowe chyba się szybko rociapają tak mi się wydaje.
a u Was nie ma takiego chińskiego marketu.
a z rozmiarem to może być fakt ciężko, ja mam 39 a zimowe 40 max
 
claudia-no niestety nie ma,zostaje ccc,deichman z tych tańszych. i dalej to już takie sklepy gdzie powyżej 250zl i w gorę a w swoje pewnie po ciazy wejdę...wiec na 3 miesiące nie chciałabym kupować za tak dużo.
Zamszowe mam balerinki na wiosne,lato,no i jak mokro to się nie nadaja....aby je zalożyć.
Mama moja kupiła sobie kiedyś na zimę zamszowe kozaki.....po soli wyglądały tragicznie,zacieki duze i do wywalenia...Tak ze teraz nawet nie próbuję kupować.
 
claudia-no niestety nie ma,zostaje ccc,deichman z tych tańszych. i dalej to już takie sklepy gdzie powyżej 250zl i w gorę a w swoje pewnie po ciazy wejdę...wiec na 3 miesiące nie chciałabym kupować za tak dużo.
Zamszowe mam balerinki na wiosne,lato,no i jak mokro to się nie nadaja....aby je zalożyć.
Mama moja kupiła sobie kiedyś na zimę zamszowe kozaki.....po soli wyglądały tragicznie,zacieki duze i do wywalenia...Tak ze teraz nawet nie próbuję kupować.

Aha
no a zamsz na tą pogodę to do niczego jest
 
cena nie zawsze odzwierciedla jakość buta, ja w zeszłym sezonie kupiłam botki zamszowe czarne, i kiedyś włożyłam je w zime i soli nie dało się zmyć już, ale wczoraj czyściłam samą wodą i zeszło trochę, wyrzucać nie zamierzam bo ze 160zł za nie dałam
;-/ będę czyścić do skutku :p
 
prawda,Zawsze kupuję dobre jakościowo buty,aby nie zaszkodzić nogom,ale teraz wiem ze na ciąze nie mam co kupować butów ,które później będą mi odstawały,nie beda pasowaly...bo w swoje co wchodziłam się nie zapinam,znaczy zapnę się,ale jak pochodzę to masakra,,i jak przypadnie mi je zdjąć i wlozyć to juz tego nie uczynię
 
Ja narazie niechce myslec o butach nie wiem jak to bedize tej zimy wczoraj mierzylam kurtke z tamtego roku bylam przekonanana ze bedzie dobra bo w tamtym roku byla luzna ale sie okazalo ze ledwo ja zapielam a zanim spadnie snieg to jeszcze urosne wiec ja nie wiem w czym ja to przechodze.MOge cos kupic ale kurcze szkoda mi na 2.5 miesiaca a nie mam od kogo pozyczyc.Z synkiem pozyczylam od siostry a teraz nie wiem co to bedzie do listopada bede chodzic w bluzie i kamizelce ale na grudzien i styczen cos cieplejszego by mi sie przydalo.Jak mnie przycisnie to napewno kupie cos no bo w czyms chodzic musze ale po co mi to.A troche mnie to doluje w ciazy z tymi ciuchami.Jakby nie bylo wiekszych problemow.Wolalabym po ciazy dla poprawy humoru nakupic nowych ciuchow niz na 2,5 miesiaca w ciazy.
 
reklama
Ja już też nie mieszczę się do żadnych cieplejszych ciuchów i właśnie też zastanawiałam się co zrobić przez te 3 zimne miesiące. W końcu skusiłam się na płaszczyk z H&M taki specjalny ciążowy, u góry jest dopasowany a pod piersiami ma zaszewki i ładnie się rozszerza tak że można naprawdę duży brzuszek schować a i po ciąży można w takim kroju chodzić, bo w ramionach się przecież nie tyje. Jak będę mieć troszkę więcej czasu to wrzucę wam fotkę.
 
Do góry