reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młodsze rodzeństwo dla majowego dzieciaczka:)

Ja bym chciała jakieś takie imię, żeby nie było zbyt pospolite, ale też nie udziwnione. Myślałam o Anetce albo Agatce, ale jakoś tak dziwnie byłoby wołać " Agatka i Beatka";-p. Za bardzo się rymuje z moim drugim dzieciem;-)

EDIT: dzisiaj zaobserwowałam, że jak komuś mówię, że będzie druga dziewczynka to tak, jakbym złą wiadomość podawała: "ooo! nie przejmuj się. Ważne, żeby zdrowe było...". W szoku jestem. Ja się będę cieszyła zarówno z chłopca, jak i dziewczynki, chociaż pewnie większość wolałaby mieć parkę. Jednak nie uważam tego za jakieś nieszczęście, a tak inni to chyba postrzegają;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No ja chciałam iść wcześniej więc dziś zadzwoniłam. Tam się czeka przeważnie 2-4 dni. A tu pierwszy wolny termin 18 października!!;0 szok...

Agata i Beata to synowe mojej cioci:)

Ja dla dziewczynki mam wybrane Nina Liliana-ewentualnie odwrotnie:) I tu dyskutować nie będę:) A dla chłopca to będzie pole bitwy jak u Ciebie marisamm:)
 
Agasim tylko się cieszyć ,że siostrzyczka Beatce się trafi.Pewnie,że jakoś tak każdy chce parkę ale mała lepiej się z siostrą chyba dogada.No tak mi się zdaje i te wszystkie śliczne ciuszki:-)dwie małe księżniczki:tak:
 
My na razie nie znamy płci dziecka, może w tym miesiącu się dowiemy ale wszystko od dziecka zależy ;-) Co bym wolała? Już pisałam- jak będzie druga dziewczynka to też wychowam jak swoje :-D Propozycje imion mamy- jeśli chłopiec to Bartosz Krzysztof, jeśli dziewczynka to Alicja Elżbieta. Co do pierwszych imion to jesteśmy zgodni, w kwestii drugich jest gorzej ale jak coś to będzie szantaż- przecież ciężarnej się nie odmawia ;-)
No i w razie drugiej dziewczynki będą trzyliterowe zdrobnienia- Ula i Ala :-)
 
Katasza, też dla chłopca chciałam Bartosz albo Tomaszek, Mateusz... Dla dziewczynki jakoś trudniej wymyślić coś, co by nam się wspólnie podobało. My pozostajemy przy jednym imieniu. Beata miała pojedyncze, to drugie dziecko też będzie miało jedno. Kiedyś myślałam, żeby drugie imię dawać po dziadkach. Jednak czwórki dzieci to my na pewno mieć nie będziemy, a nie chciałabym, żeby którejś babci, czy dziadkowi było przykro, że jego imienia nie wykorzystaliśmy. Dlatego jedno imię wystarczy, a i z tym jest kłopot;-p.
 
Dzięki dziewczyny!!! Będzie dobrze !!!! Dostaje zastrzyki rozkurczowe i luteinę pod język. Ciekawe czy jutro też będę miała usg, może usłyszę serduszko.
Z moich wyliczeń faktycznie wychodzi 5 tc i kilka dni. Trzeba być dobrej myśli.
 
reklama
Do góry