reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młodsze rodzeństwo dla majowego dzieciaczka:)

Paulinka GRATULACJE:-)ach dlaczegom ja za stara i za biedna:-(.Ale jako ciocio-babcia z BB mocno wam kibicuję i oby wszystko szło lekko -łatwo i przyjemnie od poczęcia do porodu i potem jeszcze co najmniej 100lat:-D
 
reklama
Kurcze ale się cieszę:) i jednocześnie uwierzyć nie mogę, że w końcu się udało:)))

A miał być bezowulacyjny:) A wszystko się wyjaśniło dzięki Oli, bo jak napisała, że ma II to w ramach poprawy nastroju poszłam sobie test zrobić (lubię to) no i szok przeżyłam:)

hłi,hłi superrrr!!!!! Paulinka i tutaj rownież gratulacje!!!
to będziemy miec terminy dzień po dniu :)

tak,tak, bo ja też spodziewam się Ktosia :)))))))
 
Olisia monadams ma termin ma maj to jeszcze nie urodziła:)

Byłam na spacerze i przy dłuższym chodzeniu blizna mnie ciągnie i piecze jakoś... Macica się zaczyna rozrastać?
 
Paulinka-ja rodzilam sn,ale pobolewa mnie całe podbrzusze i jajniki, więc akcja zagnieżdzanie i szykowanie miejscówki trwa chyba na calego ;-)
 
A u mnie tak to totalna cisza, nic nie boli no i mnie to martwi, bo z Mikołajkiem bolało non stop... Ta blizna boli przy dłuższym chodzeniu. Już wcześniej tak miałam jak za długo stałam- w sensie kilka godzin, ale nie przy spacerowaniu...

Ale mnie Ł. wk...ł. Myślivie, że jak go uduszę poduszką i zwalę na hormony ciążowe to mnie uniewinnią? Normalnie ten człowiek mnie wykończy,
 
reklama
Do góry