reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młodsze rodzeństwo dla majowego dzieciaczka:)

Była totalna radocha, aż skakał, a Mikołaj się śmiał z niego , bo myślał, że to takie wygłupy:) A wieczorem stwierdził, że on nie wytrzyma i musi wszystkim powiedzieć. No i powiedział sąsiadom i sąsiadka od razu stwierdziła, ze na 100% drugi chłopak, a sąsiad powiedział, że no z takiej okazji to trzeba się napić... No i śpi teraz moja mysza po tym opijaniu z sąsiadem, a mnie normalnie nosi...
 
reklama
no to super że sie tak ucieszył :-)


eee machnij na niego ręką ( jak się złoscisz o te upojenie alkoholowe:-p ) widzisz jak sie cieszył chłopak ;-) to trzeba mu wybaczyć ;-) a u ciebie juz hormony działają :-p
 
agasim prosze powiedz jak ty sie czujesz? na kogo czekacie? znacie płec?

Olisiaa, ja czuję się mega świetnie. Normalnie dzień do nocy w porównaniu z tamtą ciążą. Chociaż w tamtej uważałam, że nie można czuć się lepiej ;-) hehe jednak można. Żadnych bolących piersi tym razem, mogę spać spokojnie, brzuch się nie spina, w nocy praktycznie normalnie mogę się przekręcić z boku na bok. jedynymi dolegliwościami gorszymi niż w tamtej ciąży były nudności. W pierwszym trymestrze non stop. Myślałam, że nie wyrobię;-). Koniec pierwszego trymestru i jak ręką odjął- zupełnie inaczej. Jednak w tamtej ciąży brzuch rósł powoli, wszystko się rozciągało i czułam te wszystkie zmiany. Teraz brzuch bardzo szybko rośnie i piersi mam mega wielkie takie, jak w tamtej na koniec ciąży. Poza tym jakoś specjalnie nie przytyłam, tylko ten brzuch i piersi. Połowa ciąży, a ja mam wieeelki bęben z przodu hehe aż się boję jaki będzie przy końcówce;-p.

Edit: Prawdopodobnie druga też będzie dziewczynka, chociaż myślałam, że chłopak hehe
 
Ostatnia edycja:
Agasim gratuluję córuni:)
Gia a Ty imiona masz jakieś wybrane dla niespodzianeczki?:) Tak w ogóle dziewczyny macie coś upatrzone?
 
reklama
He he ja właśnie dla dziewczynki mam:) Ale dla chłopaka to będzie masakra... A czuję coś, że to drugi chłopczyk:)
 
Do góry