reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młodsze rodzeństwo dla majowego dzieciaczka:)

reklama
No jutro, jutro :-) Dzisiaj za to do dentysty.

Oczywiście jutro zdam relację bo dzisiaj nie bardzo jest o czym pisać. Ruchy jakieś czuję ale bez szału bo łożysko na przedniej ścianie.

Paulina a jak u Ciebie?
 
Mnie męczą zapachy strasznie... Normalnie dopiero późnym popołudniem wracam do żywych. A poza tym to nic nie boli:) A wizytę mam w piątek:)))
 
reklama
Miałam się wczoraj po wizycie odezwać, ale wcześnie padłam bo byłam wykończona po kiepskiej nocy.

Wizyta była krótka, bez usg za to ze słuchaniem serducha. Bije ślicznie 147 uderzeń na minutę. Ja miałam żenująco niskie ciśnienie- 100/59 ale to i tak nie najgorsze bo często miewam niższe. Zostałam pochwalona za swoją wagę- od początku ciąży przybrałam jakieś 400g. Na następną wizytę mam porobić podstawowe badania i odczyn coombsa i pamiętać, że nawet przy najmniejszym plamieniu mam jechać do szpitala ze względu na swoją grupę krwi.

Kolejna wizyta za 4 tygodnie i wtedy zrobimy usg połówkowe. Mam nadzieję, że poznamy też płeć dziecka.

A jak pozostałe ciężaróweczki?
 
Do góry