reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Małżeństwo, chodzik miałam ale uzywalammtylko przez 2 miesiące i przez ok 2h dziennie, nosiło miałam i naprawdę polecam było superjak szlam np. Po kevina szkoły, ina piesze wycieczki, teraz mam takie na plecy ze stefanem ogarnąć 6m -3 lat.
 
hej, u nas pogoda piękna, słoneczko świeci cieplutko a Niki śpi, tak to nie sypiała w dzień a tu ślicznie na podwórku a ona zasneła o 12 ech no niech spi

milena to mozna powiedzieć ze Natalka już całkiem na butli to fajnie w kącu ci się udało, a właśnie tak jak kasiek pisze dajesz jej już jakies deserki i obiadki?

maleństwo zdrówka rzyczę. u nas chodzik sie nie sprawdził Nikola go nie lubiła jakoś nawet nie chciała w nim być jak się ją wsadzało wolała sama dreptać się uczyć o własnych siłach i tak stoi nowy nieużywany chodzi ale nie dawno urodziła się ciocia Nikoli więc jej go oddamy

dominisia ooo to gratulacje rocznicy drugiej bycia razem he:) my za 2 miesiące bedziemy mieli drugą rocznice ślubu:)

u nas Nikolka ma okropne pryszczyki na buzi wokół oczu i na brodzie i skóra jest czerwona sucha i się łuszczy, widać swędzi to ją bo się strasznie drapie
 
Maleństwo Tak to jest różnica . Ale napisałam wyraźnie SIEDZI , a nie SIADA ;) ... Sama siedzi (posadzona) ale w łóżeczku już łapie szczebelki i próbuję siadać .
Nosidełko mam bo dostałam od sis , ale szczerze nie używam ;) Choć dobra rzecz jak trezba gdzieś na szybko wyjść a nie ma kto z dzieckiem zostać .
chodzik też mam , ale nie sadzam w nim Natalii i nie wiem czy w ogóle będe sadzać .
Chustę Chciałam kupować , ale nie mam ...i szczerze wątpię żebym Natalie w nim nosiła ;)

Ewi Mnie też gryzła , dlatego zabrałam się za butle . :-D Daję jej póki co i MM i mleko z cycka . Ale chce przejść na samo MM . Tylko powoli nie drastycznie ;)

Mirabelka, Kasiek Powiem wam ze ze słoiczków nie ma szans, nawet deserków nie ruszy , może i dobrze, mnie taniej wyjdzie ;)) I do warzyw też jej daleko , ale jabłko banan To rzuca się jak na mięso :-D:-D Po za owocami , zjada ze mna czasem troszkę rosołku czy innej zupki , no i ziemniaczki :) aa no i babcia jej wciska czasem chleba , czy parówki ... Bo ona zdania że Natalia powinna już wszystko jeść .

Magda Ty się kochana nie śpiesz. Malutka ma czas . Zrobiła wam psikusa , i już się nie wybiera na nasz świat - i dobrze bo ma czas :) A Wy sobie poczekacie jeszcze troszkę - dacie rade . Wcale się nie zdziwię jak zrobi ci psikusa i wyjdzie po terminie ;))



Coś mi natalia trzyma głowe przekrzywioną na prawą strone ;//
 
Dominisia Gratulacje :)) my to wsumie nie mamy takiej oficjalnej daty bycia razem, nikt nikogo "o chodzenie" nie poprosil. Ale ustalilismy taka date na 24.10.2009 bo wtedy A. przywiozl mi prezent z Egiptu no i pierwszy buziak i zlapanie za reke :-D ehh, wspomnienia..
Malenstwo ja mam nosidelko ale tylko raz Nikola w nim byla, teraz to ciezko ja nosic bo ciezka jest i plecu odpadaja po dluzszej chwili w tym. A chodzik kupuje po Wielkanocy, jak moj A. wroci i kasiorki wiecej przywiezie
Mirabelka moze idzcie do dermatologa w tymi pryszczykami?
Milena szybko zaczela siedziec :)
 
milena no to jak mała już umie i lubi siedzieć to teraz ci spokoju nie da bedzie na siłe chciała siedzieć i coraz odważniej bedzie próbować siadać ,nikola tak przynajmniej miała też bardzo szybko zaczeła siadać i siedzieć az wszyscy sie dziwili ze taka mała i siedzi, chodzić też w sumie wcześnie zaczęła. Nikosia też nie przepadała za słoiczkami musiałam jej sama gotować owoce i warzywa i zupki robić, Natalka niech próbuje wszystkiego, tylko na te parówki to uważaj bo są strasznie wzdymające i moze Natke brzuszek boleć, przynajmniej moja mala tak miała wiesz to nie regula każdy ma inny żołądek ale lepiej uważaj. moja mała dopiero po roku jadła parówki bo strasznie sie meczyła po nich, ale teraz jest już ok:)

paulina masz racje lepiej z tym iść do lekarza, jutro pojde z nią do rodzinnego zobaczymy czy coś wypisze czy da skierowanie do dermatologa

a Niki dalej sobie spi...
 
Ostatnia edycja:
Maleństwo ja jestem na stanowcze nie dla chodzików rozleniwiają dziecko i powodują złą postawę. Lepiej niech dziecko we własnym tempie zaczyna chodzić.

Dominika aaaaa już pamiętam gratulacje z okazji rocznicy:)

Milena a czemu daleko?? Tak jak Ty piszesz że owoce to Dominice zaczęłam w 4 miesiącu chlebek lizała jak nie miała 3 ale tylko lizała. Potem już jej dawałam piętki a jak miała pół roku to już pełne zupki jej gotowałam i non stop dodawałam coś nowego więc nie uważam żeby Natalka była za mała. Kaszki już na wieczór dawałam.

Mirabelka do dermatologa chyba nie trzeba mieć skierowania. Przynajmniej u mnie nie było potrzebne tylko się zarejestrowałam i tyle
 
dominisia gratuluje rocznicy!

malenstwo ja nei uzywalam niczego, uwazam ze w chodziku i nosidle dziecko niestety nie ma najlepszej pozycji, a po co krzywic kregoslup? moze chusta jeszcze by uszla....

ja wlasnie wrocilam od poloznej. mala glowka w dole! mozna rodzic :-p
 
reklama
Do góry