reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej dziewczyny.

Milena super ze Natka na butli dalej :)) powoli, do celu.
Brzuszkowo prosze bardzo
23may w PL to bardzo czesto chamy po ulicach chodza.
EWI &&&&&&& za zdrowko
Dominisia i jak tam??

u mnie dzis kuzynka byla. Wychodzi za maz w sierpniu :wściekła/y: nie lubie tego chlopa jej. Dziwny czlowiek, alkoholik na dodatek. Byl u nas pare razy to jak nie wypil to rece mu sie trzesly... Nie wiem co ona w nim widzi, naprawde.

A. prawdopodobnie na swieta nie przyjezdza bo z robota sie nie wyrobia. Przyleci pewnie kolo 6/7 kwietnia na jakis tydzien moze dwa. Potem to kolo 20 maja bo 25.05 mamy kawalerski i panienski u przyjaciol. Pozniej ja robie wypad. Juz jestem strasznie zmotywowana do tego wyjazdu i nie odpuszcze..
 
reklama
Hej;-)
U nas znowu nocki kiepskie, Bartek wstaje na 3 godz do tego pobudka o 5-6:sorry2:
Mi polozna mowila ze dzieci wlasnie do 3 kg ciezko urodzic bo maja mniej sily zeby sie przeciskac jak jest nie wiem ale mowila ze pracuje 20 lat w zawodzie i matki ktore mialy dzieci mniejsze niz 3 kg meczyly sie bardzo, wiadomo jak dziecko ponad 4 tez ciezko. Wg niej najlzej jest rodzic 3,2kg-3,8kg ale widomo to nie regula
Bartek wazyl 3,5kg ja startowalam z waga 55 skonczylam na 73kg
Magda, ja zaczelam rodzic w 26 tyg mialam taka sytuacje jak Ty i wstrzymali na dobre, Bartek urodzil sie 5 dni po terminie.
Dominisia powodzenia
Herbata, Inka lekkich porodow wam zycze:tak:
 
hej,
milena no no gratki dla małej a jednak zasmakowała butli:)
ewi zdrówka i gratulacje ząbka
23may ale cham, chcesz wyświadczyć mu przysługe a ten cie okrada aj...

co do porodow wiec tak, niki urodziłam 3dni po terminie, ważyła 3340g i miała 56cm. ciąze zaczynałam z waga 45kg a zakończyłam na 61kg, obecnie waże 44kg (ale ja niska jestem) u nas dziś strasznie zimno do tego pada caly dzień śnieg. Niki dalej nie sypia wcale w dzień, a maruda straszna ale to dlatego że jednak wychodzi jej ten ząbek bo opuchnięte mocno dziąselko ma. Niki i mąż już śpi ja też lece spać bo jutro z rana wybieram się do biedronki po kapciuszki dla malej
 
Dzięki wszystkim, przeszłam do kolejnego etapu projektu, czyli moje 40 tyś. jest bliżej.. teraz już z górki powinno być.. dopiero wróciłam do domu..
ja w ciąży przytyłam 12 kg, Mała ważyła 3,450 kg i miała 55 cm.. nigdy nie zapomnę jak mi dali taką małą, krzyczącą kuleczkę ;) w ciąży w szpitalu leżałam od 18. tygodnia ciągle, z małymi przerwami, bo ciągle coś mi było..
 
Hej Ja na szybko bo właśnie Natalia wstała z drzemki ;-)
Od wczoraj jesteśmy na butli . Nie wiem czy dobrze robie ale daje jej na przemian MM i mleko z cycka . Z czasem cycka wycofam ( no mleko z piersi bo z butli je ) Za cyckiem nie tęskni , szuka , ale myślałam że będzie duuużo gorzej . a no i nocki się poprawiły , wczoraj w nocy obudziła się raz na cycka ( bo na noc jej daje cyca jeszcze ) a dziś nocka przespana . tyle że poszła spać po 21 jak nigdy bo NAUCZYŁA SIĘ SIEDZIEĆ wczoraj i taka zadowolona była że usypiała się na siedząco a spać nie chciała iść i wstała o 5;10 :szok: Trochę wcześnie ale i tak lepiej mi wstać o 5 niż 3-4 razy w nocy :))

Ewi gratulacje ząbka . i ZDRÓWKA . Moja już dwa ma i gryzie ;))

Ok ide do Natalii , bo jeszcze dziś babci nie widziała , musi się przywitać:-D . A leży mi już prawie nogami na poduszce mały urwis :)
 
Mój mały urwis zrobił mi pobudkę już o 7 a ja poszłam spać koło 2 w nocy dopiero bo zaczytałam się. Wciągnęła mnie książka ' Arabska żona' Tanyi Valko- polecam

Kasiek
fajnie, że mąż już lepiej się czuje
23may niemiła sytuacja cię spotkała. Ludzie sami doprowadzają do tego, że niedługo w ogóle nie będziemy sobie pomagać ze strachu, że zostaniemy oszukani....
Paulina mówi się, że miłość ślepa jest... w przypadku Twojej kuzynki to się niestety sprawdza
Anula szkoda, że Bartek znów budzi się w nocy
Dominisia gratuluje przejścia 1 etapu
Milena gratki dla Natki
 
Hej. No u nas dalej cisza i cisza i nic sie nie dzieje.. W nocy bolal mnie brzuch jak przy okresie od razu spac mi sie odechcialo i czekalam czy sa to skurcze czy ciagle boli. Noo ale pozniej zasnelam i tylko sie budzilam jak noga ladowala pod zebrem bo az oddychac nie moglam. Gwiazdusia jedna:)

Zaraz wstaje na sniadanko, zrobie zupke jakas na szybko i ide na spacerek do parku bo taka piekna pogoda ze az zal siedziec w domku;)) Wywietrze sobie posciel bo T znowu chory masakra jakas ciagle cos go lapie.. Wczoraj mu powiedzialam ze ma sie wyleczyc bo jak niunia sie urodzi i wezma ja na badanka na oddzial tych maluszkow to nir bedzie mogl tam wchodzic to wzial leki i do lozka sie polozyl:p
Gada codziennie do brzucha ze to jego ukochana coreczka jest hehe,caluje brzuch i mowi ze juz nie moze sie jej doczekac;)

Milego dzionka i slonecznego wam zycze taki jak jest u mnie dzis;))
 
Witam.
starsze dzieciaki w szkole więc mam chwilkę spokoju. ach jak przyjemnie. Bartek sobie drzemie.

23may no co za typ ale to taki właśnie sposób mają ludzie na oszukanie innych.

Milenaa gratuluję siedzenia natalii. ach te zęby, coś czuję ze będę musiała przerzucić się na butlę bo przy każdym karmieniu Bartek mnie gdyzie. a ty przechodzisz na butlę w sensie sztuczne mleko czy z cyca?

Magda no ciekawe. może lepiej żeby jeszcze się nic nie zaaczynało.;-):tak:
 
Ewi gratuluję ząbka szybko:)

Dominika
a co za interes rozkręcasz bo mi umknęło??

Milena brawo dla Natalki:) A dajesz jej jakieś obiadki??

Paulina
ciekawe czy wie w co się pakuje...

Magda brawo już 36 tydzień:) Teraz to już prawie donoszona nie ma się co martwić;) ALe niech jeszcze podrośnie;)

Ja już sobie ogarnęłam, mąż już prawie zdrowy jutro zdejmą mu szwy chyba:p ale Już wyszedł z do mu dzisiaj już zaliczył Lublin i Warszawę i najchętniej wsiadłby już w samochód.
Mała dzisiaj do przedszkola na skrzydłach poleciała:)
 
reklama
Hej Ja na szybko bo właśnie Natalia wstała z drzemki ;-)
Od wczoraj jesteśmy na butli . Nie wiem czy dobrze robie ale daje jej na przemian MM i mleko z cycka . Z czasem cycka wycofam ( no mleko z piersi bo z butli je ) Za cyckiem nie tęskni , szuka , ale myślałam że będzie duuużo gorzej . a no i nocki się poprawiły , wczoraj w nocy obudziła się raz na cycka ( bo na noc jej daje cyca jeszcze ) a dziś nocka przespana . tyle że poszła spać po 21 jak nigdy bo NAUCZYŁA SIĘ SIEDZIEĆ wczoraj i taka zadowolona była że usypiała się na siedząco a spać nie chciała iść i wstała o 5;10 :szok: Trochę wcześnie ale i tak lepiej mi wstać o 5 niż 3-4 razy w nocy :))

ale siedzi czy siada?? bo to różnica. jas siedzi ale sam jeszcze nie siada.

Od siedzenia do siadania - Zdrowie niemowlaka - BabyOnline.pl

Hej

Maleństwo gratuluje pierwszego ząbka

jeszcze nie ma jednak, sprawdzałam łyzeczką. u Jasia jakby coś czuć i widać u gory jakby 4 naraz szły i na dole jeden. rano goraczka az 38,8 ale zbiłam ją IBUMem.


Magda wytrzymaj jeszcze
rzadko bywam więc przepraszam postaram się częściej ale cięzko. jas marudny przez zabki.

dziewczyny co sądzicie o :
1.nosidełkach
2.chustach
3.chodziku??


katar mnie złapał a mialam dziś sobie iść zrobić morfologię i cukier pojdę za tydzień bo w mojej przychodni tylko w czwartki robią.
normalnie kicham co pare minut i kichaniem aż Jasia budzę czasem
 
Do góry