reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

asik-akurat mam szczęście S. trochę rzeczy potrafi bo w mieszkaniu też remont sam zrobił, i samochód raczej też sam naprawia chyba że jest coś poważnego.

Jest tu jakas mama pracująca?
 
reklama
Cześć dziewczyny jestem tu nowa ale mam nadzieje że szybko się rozeznam ;) Osiem miesięcy temu urodziłam ślicznego synka mam 17 lat w czerwcu 18 i jestem bardzo szcęsliwa że mam swojego malucha ;) Więc jestem młodą mamą mam nadzieję że dobrze trafiłam ;) że wybrałam dobre forum .Pozdrawiam ;)
 
No to zakładam wątek i atm foty wrzucajcie:)

Olcia
śliczy penek jak moja by powiedziała:)

Zdrówka dla dzieciaczków:)

Przeleciałam watek co tam u Was ale nie dam rady odpisać od 2 ni jest u mnie siostra Dominika zachwycona może jutro pojedzie z nią do rodziców my dojedziemy w piątek C pojechał w trase do Niemiec a i mi by to pasowało bo pomogłabym jego siostrze w remoncie posprzątać.
 
image.jpgDzien dobry!
pisze jedna reka wiec wybaczcie bledy i brak pl znakow ;)
milena wszyscy mi mowia, ze bardzo wczesnie. Ale coz, pierwszy wyszedl juz miesiac temu... Teraz chyba znow cos idzie, bo znow zaczyna sie ciezki okres. Fotka jedyna jaka tu mam :)
Mlodamama witaj :) ja tu jestem chyba najmlodsza stazem, ale wiekiem chyba najstarsza bo w tym roku piknie mi 29 ;)
Happy ja wracam do pracy jakos w maju i juz sobie tego nie wyobrazam...u nas niestety koszt byl o wiele wyzszy, ale tez dlatego ze samochod byl u mechanika. Chociaz robocizna to "tylko" 200 zl.
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Witaj Mamowyświat ;) Masz śliczną córeczkę mojemu przyszłemu mężowi strasznie podoba się imię twojej malutkiej może i my w przyszłości będziemy mieć małą Ninę ;) A co pozatym u mnie mój Alanek śmiga sobie w chodziku i wyciąga wszystko z szuflad ..Trzeba będzie posprzatać ;) w ten weekend mam szkołe , szybko mineły te dwa tygodznie wolnego he ;) Pozdrawiam1.jpg  To mój synek ;);**
 
Miałam przejść na jakąś dietkę a frytki sobie zrobiłam na kolację hehe no, na pewno schudnę...
pierw to trzeba mieć z czego się odchudzać ;) i tez wczoraj frytasy zajadałam ;p

Cześć dziewczyny jestem tu nowa ale mam nadzieje że szybko się rozeznam ;) Osiem miesięcy temu urodziłam ślicznego synka mam 17 lat w czerwcu 18 i jestem bardzo szcęsliwa że mam swojego malucha ;) Więc jestem młodą mamą mam nadzieję że dobrze trafiłam ;) że wybrałam dobre forum .Pozdrawiam ;)
Forum wybrałaś dobre ;-) Witaj ... No to nie jestem najmłodsza ;)
milena wszyscy mi mowia, ze bardzo wczesnie. Ale coz, pierwszy wyszedl juz miesiac temu... Teraz chyba znow cos idzie, bo znow zaczyna sie ciezki okres.
Moja juz od jakiegoś czasu ''marzeka'' ale ma pusto .. W takim razie nic tylko abać o ząbki ci zostało

Młodamama , mamowyświat Zdjęcia śliczne , Dzieciaki piękna ale Nasz kochana Kasiek założyła wątek z fotkami . Tam wrzucajcie bo po to on jest :-)

Witamy się i my .. Natalai poszła spać o 20 i wstała na cyca koło 5 dopiero . Potem przebudziła sie o 6 jak P do pracy wychodził dałam cycka i pospała do 7:40...WYSPANA w końcu :-D Miłego dnia /
 
mlodamama-witaj
mamaowyswiat-wcześnie u was te ząbki, Dennis ma dopiero dwa...
Boże jeszcze 12 dni i wracam do pracy...niewiem jak wytrzymam 9h bez małego...

U nas koszmarne noc , mały płakał przez sen co 30 min... eh....
 
happymum  -
Witaj napewno dasz rade wytrzymać bez małego , będzie dobrze ;) A tak wogle przystojniak z Twojego Denniska ;) Pozdrawiam


Milenaaaa- Dzięki za pomoc zrobiłam według instrukcji mam nadzieje że coś z tego wyszło ;) a i napewno znajdzie się niedługo ktoś młodszy i odemnie hehe ;) 

 Mój Aluś będzie miał niedługo ząbki juz widać dwie białe plamki na dziąsełkach ;) Tak mi go szkoda czasem , biedak się tak męczy i płacze a te maści nic nie dają ;(( Mam nadzieje że będzie dobrze ;)  



Kurcze coś mi nie wychodzi z tym suwaczkiem ;(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry