reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam dziewczyny :) Mam chwile czasu bo moj A. pojechal do kauflandu a Niki spi. Jedynie Lune przekupuje kostkami zeby siedziala spokojnie. Szatan nie pies...

Olciaaa piekny brzunio :) spory, ile wazy?? macie imie?
23may twoja Jula to niezla artystka :)

Zobacz załącznik 540369ANIOŁ!!! :) ( Nikole trzyma moj A., ten bialas obok to ja :D a dalej chrzestna z chrzestnym Nikoli)
Zobacz załącznik 540370Ja z Niki.
Wiecej macie na fb :)) buziaki
 
reklama
Olcia śliczny duży brzuszek ;-) ja 29go dzień przed terminem czułam duży nacisk ..Bolały mnie pachwiny ... i ogólnie czułam się tak INACZEJ . wiedziałam że coś jest nie tak . Ciężko było chodzić już i mama się śmiała że chodzę jak żaba hahah ... a jaki masz słodki suwaczek :tak::tak:
Paulina śliczne zdjęcia .
Happy współczuje zepsucia się auta ;//
23may Fajnie że Julcia z bucików zadowolona ;; PP
 
Lula to z kazdego zakupu zadowolona, to jest stroinik mały, dziennie sie po kilka razy przebiera ;p

Paulina - ładne zdjecia ;)
 
Milenaaaa to ja w takim razie nie narzekam.. 5 to strasznie duzo..
happy nam ostatnio tez i poszlo po kieszeni ostro :/ wspolczuje
Olcia cudny brzuszek! Najpiekniejsze chwile przed Toba :)))
Paulina sliczna Corcia :) piekne zdjecia
23may ja juz sie nie moge doczekac az moja strojnisia zacznie skladac sylaby ;)

ja dzisiaj padam na twarz. A w domu kompletnie NIC nie zrobione. Zabki daja nam troche w kosc. ale, poczekam na wene ;) i lepsze dni Niny
 
Ostatnia edycja:
Ja też planuje zabrać Natalie i odwiedzić szkołę jak bedzie ciepło w końcu też tam siedziała na lekcjach :-D:-D

A no cicho cicho tu..

Mamowyswiat Już ząbki idą ?? Moja Natalia tez ostatnio na żeby '''narzeka'' ale jeszcze pusto .. Pokazywaliście nam się? sorrki ale nie kojarze , może przeoczyłam . I Kasiek masz racje wątek na zdjęcia to świetny pomysł ; ))
 
Ostatnia edycja:
szkoła....hmmm ...kiedy to było....skończyłam szkole jak miałam niecałe 18 lat... ale tęsknię za szkolnymi czasami :)
samochód już naprawiony , kosztowało nas to 30 funtów bo Seba naprawił sam...
 
reklama
Miałam przejść na jakąś dietkę a frytki sobie zrobiłam na kolację hehe no, na pewno schudnę...

Olcia
śliczny brzusio
Paulina ładne zdjęcia, Nikola pięknie wyglądała
Happy
złota rączka z Twojego S. ;) ale faktycznie po co płacić jak sam potrafi naprawić
23may to fajnie, że córa zadowolona ze wszystkiego co kupisz bo moja od małego wybrzydzała
 
Do góry