reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witajcie,
Nie odzywam sie bo Bartek mi sie pochorowal, tydz temu w poniedzialek mial temp 39 ciezko bylo zbic wiec poszlam do lekarza, okazalo sie ze ma lekko czerwone gardlo mialam psiukac hasco spetem i dawac neosine plus cos od goraczki ale w czwartek wieczorem Bartek zaczal kaszlec a w piatek odstalismy zastrzyki az 10 po 2 dziennie, dzis mial juz 8, jutro rano ostatni i po tym kontrola.
Happy Ty sie ciesz ze tyle spi moj zaczal 2 tyg temu przesypiac noce ale zasypia o 22 wstaje 5-6:-p
 
reklama
Witam ;)

happymum na zabki lekarz polecil nam przeciwbolowo paracetamol w czopkach, nie czesciej niz co 6 godzin i dziala cuda. Stosujemy jeszcze viburcol jak juz jest ciezki dramat ale u Ciebie chyba nie ma? (nie mieszkasz w PL?)

zazdroszcze Wam troche tego spania w nocy. U nas bylo super jeszcze jakis miesiac temu. Teraz Mala budzi sie w nocy 2 razy na karmienie. Zwiekszone potrzeby? Najgorzej jest jak wstanie o 5.. Dzisiaj byl sukces, bo sen trwal do 8 :)))))

pozdrawiam
 
Anula Duzo , dużo zdrówka dla Synka .. SUper że już nocki ok ; ))
Mamowyswiat 2 pobudki w nocy to źle ? :sorry: Moja Potrafi wstać z 5 :-D:-D

Ale nudziory ...
 
Witam mamy ;)

happy- &&&& za powrót do pracy ;)
magda zdrówka dla małego ;]

ja dzis kupiłam malej buty i sie zaafascynowalo dziecko. ciagle krzyczy 'MAMA BU' :-)
 
hej wam czytam was dosc na bierzaco ale nie mialam jak wam odpisywac ... :) magda my chyba mamay cos wspolnego jak tak opisujesz bo mi brzuch opadl juz 2 tyg temu a 14.02 bylam u lekarza to szyjka sie skrocila i zapytal czy to moje 2 dziecko ja ze nie i on powiedzial ze mala pcha sie na swiat no i zalecil mi ze mam nie lezec na lewym boku nie glaskac brzucha i jak siedze na fotelu to jak on to nazwal na "krolewicza" :) i w sumie nie wiem czy tez na dniach albo dzisiaj sie nie zacznie bo cala noc mnie brzuch bolal no spa nie pomagala i tak nogi mnie dziwnie bola tzn uda od srodka jakbym miala zakwasy ... powiedzcie dziewczyny jak to u was bylo przed porodem ??? bo nie wiem co mam robic pakowac sie w razie w czy do lekarza ... a to moj brzuchol 33 tydzien Obraz 007.jpgObraz 011.jpg


Milenka sliczna ta twoja malutka :)

i PRzepraszam ze tylko tak na temat swoj :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry