reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Witam.
anaa Quincy witajcie.
Anna ale ładna z Ciebie dziewczyna,
Milenaa Cóż małe dzieci sa absorbujące. zajmują większość czasu.:-D, a jakoś bez mamy wytrzymacie.:tak:. gratuluje dla siestry P. Dobrze że maluszek zdrowy.
Papitka happy współczuję wam nocek. ja już od miesiąca przesypiam cąłe, tzn bartek, jak zasypia ok 22-23 tak śpi do 6-7, a jeśli budzi się wczesniej na karmienie to szybko zasypia wiec mam luzik póki co.
Paulina ach chrzciny. my w domu będziemy robić. tylko katering trzeba bedzie ugadac ale kiedy chrzciny zrobimy to nie mam zielonego pojęcia. na myśl że tyle ludzi będzie to ciarki przechodzą.
happy niebieski torcik super jest.
asik rzeczywiście wysoki chłopaczek z Damianka. Bartek też będzie chyba szedł w długość.
anna no to gratuluję znalezienia pracy.
 
anna2101 gratulacje, fajna praca bo jesteś na czasie akurat z opieką nad maluszkiem;p:-)

Dziewczyny moj maluszek ma zaczerwieniona brodkę i pod noskiem nie wiem czy to od ślinienia bo dawno się ślini a nie miał nigdy czegoś takiego , smaruje bepanthenem i nivea dla dzieci ale nadal ma, znacie może jakiś inny skuteczny środek???
 
Ostatnia edycja:
happymum racja prosty sposób a nie pomyślałam żeby spróbować, muszę sprawdzić czy mam w domku, a jak nie to jutro sobie kupię dzięki;p
 
alutka-u nas wazelina pomaga też na odparzenie bo sudocrem i bepanten jeszcze pogarszają sprawę

Dennis właśnie zjadł swojego pierwszego lizaka:)

Dziewczyny co tu tak cicho...gdzie ucieklyscie
 
Ostatnia edycja:
happymum w naszym przypadku przy odparzeniach bephanten sudocrem czy alantan są ok a przy tym nie, ale sprobuje jutro tej wazelinki bo muszę kupić:-)

a zgadzam się że coś tu cicho, może trzeba zacząć jakiś nowy temat tylko jaki hehe moze macie jakieś pomysły??:-p
 
reklama
EWI ja niestety nie pomieszcze wszystkich w domu.
Happy pewnie Dennis byl caaaaly uklejony hehe :))
Anna gratki :)

Ja juz po pazurkach, jestem zadowolona :) Nastepna wizyta przed chrzcinami, a przed paznokciami fryzjer. Juz sie nie moge doczekac bo moje wlosy wolaja o pomoc.

Edit
23may, alutka ja tez nie wiem:(
 
Do góry