reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej dziewczyny!
Aneta a zadowolona jesteś z tych studiów?
femme fatal A dziękuję, każdy ma talent do czegoś a umysłem ścisłym nie byłam nigdy :-p O nieee ja tak liczę na dziewczynkę, jutro się okaże :-p
Ranata Super zdjęcia , fajne czapeczki miały dzieciaki ;-)
Milena Trzymam za Was kciuki!
wampi Ja jestem fanką kiszonych..tzn byłam bo teraz ich jeść w ogóle nie mogę :shocked2:
Anula A jak widzę masz synka więc to raz się z tymi przesądami sprawdzi a raz nie :sorry: Zobaczymy jak to będzie u mnie ;-)

Miłej nocki dziewczyny!
 
reklama
Hej

maleństwo nie pomogę w sprawie karmienia, bo Klaudię na piersi miałam 1,5 roku jednocześnie z mm a Amelkę podobnie jak Wampi

Renata zdjęcia super a Filip jaki szczęśliwy

Milena współczuję kryzysu, trzymam kciuki żeby było OK

aaaa19 z kierunku jako z kierunku bardzo jestem zadowolona gorzej z uczelnią, jakbym teraz zaczynała to na pewno na innej, tylko gorzej będzie z pracą jak skończę ale zobaczymy może magistra zrobię już z czegoś innego

lecę jeszcze spać
pa
 
Witam;-)
U nas ciag dalszy okropnych nocy, maly wstal po 3 chwile zasnal o 21 w dzien spal 1,5 godz:dry:trwa to juz jakies 1,5 miesiaca
Milena nie pomoge ja karmilam 2 mies.
AnetaF ja kiedys z bylym chlopakiem mialam takie akcje on dostal smsa ze go zdradzam a za jakis czas ja dostalam ze on mnie, pozniej po 3 latach sie sprawdzilo:sorry:a pisala to jego zazdrosna kolezanka. O ja marze o mgr ale kasy brak
 
Anula no właśnie ja myślę że to wszystko z zazdrości, niektórzy nie mają szczęści to chcą popsuć innym - masakra po prostu

Wampi no mój P jak zjeżdża na noc do domu to potem bardzo wcześnie wstaje, ja z nim i przez jakiś czas nie mogę zasnąć a że laptopa mam włączonego na okrągło to zajrzałam co u Was - a tak w ogóle gdzie znalazłaś suwaczek z Monster High?

chociaż Klaudii już trochę przeszło woła teraz klocki lego friends (drogie jak chol..a).
 
Witam dziewczyny!
Mi się dzisiaj całą noc śniła wizyta i to , że będzie chłopak :-p
Aneta A gdzie studiujesz? Ja to np z 1 roku źle wspominam fonetykę haha..co ja się namęczyłam. A magistra z filologii robić też nie będę ;-)
A co do tych klocków to chyba jak ja się bawiłam lego były ładniejsze :-p W każdym razie w supermarketach jakiś mały zestaw chyba nie jest okrutnie drogi z tego co widziałam
Miłego dnia!
 
aaaa19 studiuję w Kielcach w Wyższej Szkole Umiejętności, oj fonetyka - ja też się męczyłam ale jeszcze lepsza jest emisja głosu
ja właśnie muszę polatać po supermarketach bo patrzyłam na allegro więc jeszcze doszedł koszt przesyłki i dlatego tak dużo wychodzi

również życzę miłego dnia
 
Vi ja od dawna mam bezsenne noce. Nie wiem co robic gdy maly wstaje daje mu jesc, nie odzywam sie swiatla nie wl a on i tak wstaje i szaleje:confused2:nawet gdy biore go do na jest tak samo. W dzien spi godz czasami 1,5 nie wiem o co chodzi:confused:wtaje miedzy 5 a 6 zasypia po 20
 
reklama
Wampi nie wytrzyma calego dnia moze gdyby wtawal o 8 a on od zawsze wstaje miedzy 5 a 6:dry:
Malenstwo mozliwe ze to @ ja karmilam jakie 2 mie a @ mialam po 4
 
Do góry