reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

magda0109 moja słodka teściowa to w twarz mi nie powie nic tylko po kątach i się potem dowiaduję od osób postronnych... oj temat rzeka... szkoda gadać:-)
kasiek88kasiek po tym kierunku mogę pracować głównie na kierowniczych stanowiskach w hotelach dobrej klasy i zarządzać kontaktami z klientami biznesowymi. wstawiam jeszcze parę zdjęć, to akurat są strony z naszej foto książki.
sali04​ tak jakoś wyszło. Nadrobię
 

Załączniki

  • Strona 7.jpg
    Strona 7.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 53
  • Strona 9.jpg
    Strona 9.jpg
    35,5 KB · Wyświetleń: 45
  • Strona 4.jpg
    Strona 4.jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 51
reklama
RenataT Słodkie te dzieci ;) A no jak lubisz spacerki po lesie i jest pogoda to trzeba korzystać ;P Ja to miałam ochote na jagody , ale z moim ''małym brzuszkiem'' jakoś nie miałam siły ;)
malenstwo róże śliczne ;) Kocha ... no to niebawem sie spotkacie :-)
Vi Dobrze piszesz , wtedy bedzie dziecko wiedzieć ze mama nie ucieka , i wróci ;) A gdyby sąsiadkami , czemu nie .:p Ale czarnulka coś nam nie chce mówić o sobie zbyt dużo . Choć ja nie na Kielce od Krakowa , troszkę trzeba zboczyć z drogi ;)
sali tobie to dobrze , jak nie ognisko to grill :p
sandra Ładne zdjęcia :)

Cichutko tu dziś , weekend :p
ja dzis bylam z P. na spacerze , znajomi z córa przyjechali to trzeba było iść ;)
 
Vegas Martynia urocza:)

Burzowata
mój to jęczy na zakupach ale ładnie się ubrać też lubi:p Uwielbiam taki szpinak:)

Milena uparta ta Twoja córa:p

Renata padłam hahahaha

Sali to widzę wieczorek się udał:)

MAleństwo
piękne róże:)

Czarnuszka
gratulacje dla Michasia może nam się pokażecie??

Sandra piękne zdjęcia:) Wcale nic nie widać że w ciąży jesteś:)

Ja tak na chwilę dziś wybyliśmy do Kazimierza Dolnego nad Wisłą jutro foty wrzucę Domka zachwycona cały czas chodziła nawet stopy w Wiśle zamoczyła bo była tam piękna plaża:) A nogi mi w duu..... wlazły nawet koleżankę ze studiów odowiedziłam bo tam rodzice mają knajpe z noclegiem;)
 
Hejka


Ile do nadrabiania :szok::szok::szok: My właśnie żużel oglądamy... I tak próbuje nadrobic

Przedewszystkim WITAM WSZYSTKIE NOWE MAMUSIE!

BURZOWATA jeśli chodzi o wychodzenie z domu to ja zaczęłam pracowac jak mały miał jakieś 4-5mieś (już nie pamiętam dokładnie bo ja sobie zaczynałam prace najpierw raz w tyg potem przez pare tyg 2razy i jak miał jakieś 8mieś to już pracowałam po 3-4dni w tyg... Po 10h... Młody na początku nie reagował wogóle,ale jak miał jakoś 13mieś to się zaczął horror... Nie chciał mnie wypuszczac z domu, moi rodzice rozumieli to że niemożna uciekac i jak z nimi zostawałto szybko przestał płakac, ale jak zostawał u teściowej to ona niestety nie chciała żebym jej rozpłakanego za mną młodego zostawiała... Ale zawsze starałam mu się tłumaczyc że zostaniez babcią, że mamusia go kocha, niedługo wróci... I się uspokoiło... Ale jak zawsze: trzeba dużo rozmawiac


I nasi walcza pięknie, uciekam polukac dokońca i spac...Bo nie pamiętam co miałam pisac :-(
 
Hej. U nas plany i plany, trzymać kciuki bo możliwe, że jeszcze w tym roku pójdziemy na swoje, tylko niech nam kredyt przyznają:-) Trzymajcie kciuki!
Martynka nauczyła się wreszcie pedałować:-) Uparciuszek długo nie chciała:-)

Burzowata,
ale z Ciebie Laseczka, super wyglądasz:tak: Mały też słodki:tak: A wózek chyba mamy identyczny. Chico?
Kasiek fajną wycieczkę mieliście:-)
Renata ja może też bym pochodziła po lasku, ale najbliższy mamy taki gdzie wzdłuż stoją dziwki, więc ja dziękuję:dry::sorry2:
Sali nie rób smaka:-p Ja będę miała grilla w sobotę bo J. wyprawia urodziny i robi grilla:tak: Uwielbiam!
Milena a czemu Ty nie masz żadnej fotki z brzuszkiem?
Sandra fajne fotki:tak: Aż mi się tak milutko zrobiło, zaczęłam sobie wspominać nasz ślub:-D
 
Burzowata o kurcze, a strasznie do naszego Chico podobny:tak: To trzymam kciuki:-) My staramy się o kredyt na dom:tak:
 
Vegas a macie juz upatrzony jakis? :) moja siostra wziela kredyt w styczniu,na zasadach rodziny na swoim i nie dosc ze przeplacili za mieszkanie, to rate maja juz teraz ponad tysiac a za 8 lat beda mieli prawie 1,800... I to na 35 lat wzieli:confused2: ale sie uparli i coz...
 
Mamy upatrzony:tak: Ale na pewno nie takie raty, u nas by wyszło 680zł na miesiąc. Też z rodziną na swoim. Tylko żeby nam jeszcze przyznali. Dopiero J. będzie biegał za tym.
 
reklama
Do góry