reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Aneta witaj :-)
Vegas u nas jet tak ze do 4 lat to przedszkole a od 5 zerówka :tak:
Renata są starsze tutajmamusie nie przejmuj sie ;P i az tak o wiele mlodszych tutaj nie ma wiele mam jest z '88 ;]

Dzieci spią... ide zaraz odpoczywac, bo na kolacje to chyba juz za późno... :dry:
 
Aneta to jak ja z kolacją :>

mlody usnąl !! Dzięki bogu zjadł UWAGA 390 mleka w odstepie 25min. :D ten ma rurę dopiero .

Liza - miłego odpoczynku
Renata/aneta - ale emerytki z was no na prawdę
 
Ola Ty możesz sobie pozwolić na jedzenie jak Twój Kacper :-) bo jesteś szczuplutka i rzeczywiście przy Was to my z Renatą to jak emerytki:-D

snoopy najkrócej 5h to super śpi, moje to co 2 -3 godziny się budziły
 
reklama
Aneta Alicja spała dłużej wiec jak dla mnie hardcore:-p Z tym że teraz są 2 a ja jedna... Z Alą spałam ile wlazło a teraz różnie bywa:-p w ogole witam:-D
Olka Ty na prawde chuda jesteś więc sobie czasami możesz przymknąć oczko;-):-p

ja mam 7kg do powrotu z zajścia, a 9 do zmieszczenia się w moje ulubione portki:-D steper dzisiaj sobie kupiłam i z młodsz sis zrobiłyśmy zrzutkę na stabilizator kolana dla taty (zwrot podatku dostałyśmy:-D) młoda dała cynk ja na konto i faktycznie;-)
 
Do góry