reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dziewczyny chyba mam przepuklinę. Mam takie wybrzuszenie po prawej stronie pępka, co mnie bardzo boli, zawsze było małe, no i pobolewało od czasu do czasu, a dzisiaj się amelki na dzwigałam i wyskoczyło mi taka wielka gula, boli jak cholera. muszę chyba iść do lekarza z tym... Miałyście coś takiego? Niebezpieczne w ciąży ?
 
reklama
Młoda ja bym jak najszybciej gnała do lekarza.... I może nie noś małej bo jak Ci po wysiłku wyszło to napewno przepuklina... jeśli to przepuklina to to cześć jelit wieć może dzidzia Ci wypchneła, lekarz będzie wiedział najlepiej..
 
Snoopy ja to dziś mam ochote zastrzelic Ł. tak mnie juz wkurwił ze jesc mi sie odechcialo, a butwinki sobie nagotowalam. zastrzeglam ofkors ze kutafon ma sie do zupy nie dotykac. Skoro jestem taka be i do dupy to wara od tego co gotuje. niech go mamusie, tesciowa czy nawet obcy karmi. i co? i teraz buc udaje ze nic sie nie stalo.

a mnie nosi, bo tyle "milych " słow dziś uslyszalam ze szok. ja przez tydzien go tak nie nabluzgam co on mnie dziś.

Mamusia 1 idz do lekarza. mowie ci to ja, ta co zawsze na ostatnią chwile wszystkie sprawy zdrowotne odkladam. z zapaleniem pluc potrafie dobrych kilka dni chodzic zanim do medyka dotre a mam cale 500 m. :D


no ta pogoda mnie dziś dobija. kawe wypilam.. i co? i mi sie tylko po niej odbija. spac dalej sie chce.
F spi. temp. mial w szkole. ponad 38. dostal tablete, posiedzial u mojej mamy troche i go odebralam jak wrocilam z B-stoku z Oskarem. Niech te lato bedzie bo jak mi sie drugi dziewc pochoruje to ja zbankrutuje. a wyplata dopiero 8-go.
 
Hej Wam;-)
A ja się dzisiaj wzruszam bo co rusz Mała mi mówi ''kocham Ciebie mamusiu'' albo ''wiesz, bardzo Cię kocham''
biggrin.gif
Z racji, że od rana jest nieposłuszna to chociaż wie jak zrobić by zapomnieć o tych jej wybrykach
biggrin.gif
Moja mama ma dziś urodzinki, ale wyprawia w sobotę, więc dzień jak dzień można rzec, tyle, że tata ją zaprosił na lody to mieli randkę
laugh.gif


Snoopy oo wreszcie Cię widzę:-p Ale Ci Oliwka rośnie, już ma prawie miesiąc:-) A jak noce u Was wyglądają?
Renata doskonale Cię rozumiem, jak ja się z J. pokłócę to też raz a porządnie, różne takie się słyszy, niestety oboje czasem nie panujemy nad słownictwem:baffled: Emocje.. Mam nadzieję, że Filipa nie rozłoży.
Paulina witaj. Ja nie bardzo Cię kojarzę, pewnie słabo się udzielałaś. Mam nadzieję, że Szymonek dostanie się do przedszkola:tak:
Młoda mamusia 1 a może to dzieciątko się buntuje, że za ciężko nosisz i się tak wypięło?
Liza hmm u nas, za moich czasów, była zerówka w przedszkolu, no ale fakt, przez te lata się pozmieniało:-D Moja dopiero za 1.5 roku pomyka do przedszkola tom jeszcze nie w temacie:-D
Dorota i jak dziś z pracą? Lepiej?


Ja Wam powiem, że ja uwielbiam taką pogodę jak dzisiaj - max 20st:-D Nie cierpię upałów jak siedzę w pracy bo nie mogę z nich skorzystać to po co mają być:-p
 
Witaj Paulino :)
Vegas - ale masz cwaniarę małą , co do pogody nie nażekała bym ale ten wiatr ;/
snoopy - milo, że zajżałas do nas , a to trolica ( jak nazwałaś ) też bym nerwa miała
młodamamusia - snoopy ma racje lekarz lekarz . bliźniaki chyba bym zwariowała :D
kasiek - a młoda już dobzre z nogą ? kiedy gips zdejmą ?

No ja dostaje kurwic* młody nie spi od 11 mam dosyć szlag mnie trafia /Wrrr znacie jakieś sposoby na uspienie dziecka ? :)
 
Cześć Ola.

Mam dwie córeczki Klaudia 6 lat i Amelka 4 lata. Jestem 6 lat po ślubie. Studiuję zaocznie filologię angielską, nie pracuję. To chyba tak w skrócie.
 
reklama
Do góry