reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

I my sie witamy w ten pochmurny dzien

U nas całą noc padało.

a i wstalismy o 8.30 z czego maz sie spoznił do pracy i klienci dzwonili gdzie jest:-D

Ja już posprzątałam i ziemniaki obrałam i sernik na zimno zrobiłam
 
reklama
VEGAS oj tak choć mama jest ta zła bo krzyczy i czasem klapsa przyleje ale i tak mama najkochańsza, uwielbiam jak codzienne rano wstaje i się zawsze musimy wyprzytulać.

KAMA, LIZA ja to już nie wiem gdzie mieszkam bo pogoda koszmarna chmury deszczowe, wieje że mało głowy nie urwie, masakra jakaś i 15 stopni tylko.

SALI ale masz fajnie z tymi wyjściami.

Ja w pracy czekamy na klientów, ale w taką pogodę to ciekawe czy się ktoś trafi, wczoraj jak mnie nie było to była praca brrrr.
Melcia w przedszkolu, jutro chyba ostatni dzień, Kacperek z babcią urzędują w domku.
 
Nie nawidzę siedzieć cały dzień w domu :no: do tego jeszcze co chwila prąd włączają i wyłączają, mam nadzieję że zmywarka mi nie zeświruje bo już 3 raz się wyłącza.
Muszę jeszcze zrobić zakupy zamanił mi mi się domowy strudel z jabłkami i bitą śmietaną do tego gorąca czekolada mam nadzieje że jakoś przetrwamy ten okropny dzień :tak:
 
Witam się :-)
Chciałam chłodniej ale nie aż tak . ;))
Zimno dziś , wieje , okropna pogoda .
Wstałam z łóżka o godzinie 11 :szok: i teraz spadam gotować kalafiorową ; ))
MIŁEGO DNIA .
 
No u nas tez wiejno, do tego pada co jakis czas...

Własnie wróciłam i Hanie przywiozłam, poszłam do sali,pozamykana ide przez szkole na sale gimnastyczną a oni siedzą i oglądaja doswiadczenia różne np. z azotem :tak: ale radoche mieli ;-)
Miki spi, dzis widze spoojniej bo juz od 11:30 czyli godzinke... oby jeszcze z godzinke pospał :tak:
 
Ostatnio rozmawiałysmy o zapuszczaniu grzywki,a ja własnie znowu sobie ja obciełam hehe...bo juz mnie denerwowały kłaki i musiałam cos zmienic...jeszcze chce sobie zrobic ciemniejsze a konce jasne bo teraz mi sie całkowicie spłukała ta ciemna farba..
 
Brrr u nas też zimno:p

Paulina witaj i przypomnij się:)

Milena
odpoczywaj jeszcze masz chwilę czasu:p

Liza
ooo to fajne takie doświadczenia:)

My byłyśmy u lekarza tym razem inny ogląda nogę i pyta się co to za wata ja mówię że to nie wata tylko taki opatrunek poprzedni lekarz kazał zakładać a ten mówi że nie trzeba heheheh
 
reklama
Do góry