reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Mamy tu jakieś maturzystki?

mirabelka
oby u Was wszystko się ułożyło :tak: Zuzi pierwszy ząbek wyszedł jak miała ponad 8 miesięcy.

Liza
oby i ta plamka szybko z oka zniknęła. A na Mikiego przyjdzie czas ;-) pamiętam jak Zuzia nie chciała sikać na nocnik, a jak miała rok i 11 miesięcy to z dnia na dzień się nauczyła, ale zresztą Ty już to wiesz, że na siłę nic się nie da.

Magda-s Londyn współczuję. Trzymaj się i odpoczywaj.

Ola nie przejmuj się "znajomymi". Znajdziesz sobie inne, baby potrafią być wredne :sorry2:

Dorotar zdrówka dla Kacperka ;*

Vegas Martynka śliczna jak zawsze. Fajna bluzka :cool2::-p



My korzystamy z pogody, póki ładna, chociaż dzisiaj rano trochę popadało. Po południu byliśmy z Zuzią w Pile, na małych zakupach, deserku i na placu zabaw- takim wielkim statku. Zuzia zachwycona, nie chciała wychodzić, trzeba było ją na siłę wyciągać :dry: Następnym razem pojedziemy na dłużej.
 
reklama
Hejka

Sorki że nie pisze, ale non stop w pracy... Podczytuje ale czasu brak na pisanie, bo dodatkowo urwanie głowy przy młodym... Zapalenie płuc załapał... Ale już lepiej, antybiotyk dalej bierze ale już chociaż spac może, nie męczy go tak kaszel...
Ja też mam zapalenie gardła, ale jakoś daje rade

EWI a jak oni wykrywają takie ściśnięcie dziecka? przez usg? długo musiałas leżec?

LIZA jak tylko przeczytałam o tym syropie to od razu z mamą zrobiłyśmy podwójną porcję... pyyyyszny ten syropek... oby oko się zagoiło szybko

VEGAS Martynka jak zwykle śliczniutka

MAGDA współczuje i mocno tule

Doczytałam was i mykam spac... o 5 antybiotyk a o 8 pobudka do pracy... Dobrze że chociaż chłodniej troszke się zrobiło bo w pracy wysiedziec nie szło w tym skwarze...
 
hej baby. alez ja sie wkurwilam. normalnie zasnąć wczoraj nie moglam. wlasciciel mieszkania mnie wkurzył.. noz burak jeden. Niby powazny, stateczny dorosly czlwoeik, wykształcony a sądzi ze za darmo wszystko mozna miec. Prawdopodobnie bedziemy mieszkanie zmieniac, bo dosc mi juz tlumaczenia, czemu tak a nie inaczej, czemu i co ile kosztuje, i czemu tak drogo.. a chodzi o altane ktorą chcial zeby Ł postawil na podworku. I ł postawił.. no i problem bo za droga.. ale ma byc z porzadnego drzewa,taka zeby to niebył wiatrolom ze byle wiaterek i altana poleci.. ma byc stabilna i stac 100 lat. No ale najlepiej za darmo.!! nooooooooooooooz. i jeszcze sie dziwi ze moj tato za darmo nie robił. a co on *****? caritas?? za co oplaty porobi swoje. To on do pracy ma nie isc zeby altane mi robic. Zeby top jeszcze mi. ona tu zostanie jak ja sie wyprowadze..
noz .. cisnienie mi sie podniosło ze waga o 2,5 kg w nocy spadla.. hahahaha.. a rano nerwowej sraksy dostalam..;/







Vegas sliczną masz coreczke :)



i ja sie pochwale nami :D

Zobacz załącznik 461606Zobacz załącznik 461612Zobacz załącznik 461607Zobacz załącznik 461608Zobacz załącznik 461610
Zobacz załącznik 461611Zobacz załącznik 461613Zobacz załącznik 461614Zobacz załącznik 461609
 
Ostatnia edycja:
Hej wam daje znać tylko że żyje majówka pełną parą była nie było czasu na kompa
p.gif

A teraz w pracy dzisiaj panieński
biggrin.gif

No i ogólnie ja pier dziu ! jak ten czas leci 6 dni wolności mi zostało
laugh.gif
p.gif
 
Ja tez daje znać ze żyje i poczytuje Was. Majówka na wyjeździe i oczywiście udana a jutro mój skarbuś ma urodziny ehh ale ten czas zlecial a jeszcze nie dawno byl taki malutki.

Milego Dnia Dziewczyny ;)
 
Hej.
ja dzisiaj sprżatac nie musze bo porządek się trzyma od 3 maja.:-D.
wczoraj padało u nas, burze były jedna doszła do nas, jedna zachaczyła bokiem a inna poszła bokiem. dzisiaj dzieciaki w domu trzymam.
Aleksandra zdrówko dobrze i oby tak zostało. oj znam to, te pseudo kolezanki potrafią nieźle tyłek obrobić.
KasiaF Zdrówka dla Kacperka. jak wykrywają. na usg widac że macica jest opięta na maluchu a wody płodowe są po jednej stronie skumulowane. a ja czułam że się ściska tam w srodku to dziwne uczucie. ja leżałam trzy doby z wypisem do domu gdzie też leżenie luteina i nospa. teraz co prawda już nie leże cały czas bo już rozluźniło się trochę, ale nie przemęczam się i nie siłuję żeby nie wróciło.
Renata niestety zdarzają się tacy dusigrosze, wszystko trzeba zrobić jak najlepiej a za jak najmniej, za darmo najlepiej. współczuję wam a twojemu tacie najbardziej bo pewnie on czesto spotyka się z takimi ludźmi.l
Femme no jeszcze troche i będziesz mężatka. ale szybko wam poszło.,:tak::-)
 
Ewi i tato i moj mąż sie z takimi spotykają bo oni razem pracują. No ale ten wlasciciel to mnie wkurzył niesamowicie. Najpeirw rok mi pierdzielił zeby zrobić tą altane to ona jemu zostanie a za materiał i za robocizne nam sie z czynszu odliczy, a teraz jak mu w meilu napisalam ile co kosztowalo i ile dla mego ojca to sie bulwersuje ze za drogo. ze niby za 2 tys to mu takie cudo postawią, a my za ponad 5 tys. ze to za drogo. nooooooooooooooooooooooooz!!
i jeszcze tekstem do Ł ze on i tak dla nas dobry jest bo czynszu nie podniosł. noz ***** mac!! to niech zadzwoni i powie ze pooidnosi czynsz o iles tam a nie podchody robi ze on ma kupców na to mieszkanie.Ze do niego telefony sie urywają o wynajem. g..o prawda. bo moja wiocha jest mala. doszlo by do nas ze ktoś poluje na to mieszkanie.

tak sie wkurzylam ze dopiero teraz sniadanie jem. i to mi bokiem w gardle staje..

dziś jade do kuzynki na temat domu babci gadac. wole na tym wydupiu mieszkac nawet bez lazienki w misce sie myc i 2 km do autokaru szkolnego prowadzac niz tu sie non stop klucic. Jak nie sąsiadka to wlasciciel.
 
ewi szczerze to nie wiem czy ścięgno lekarz z tego co mi mąż mówił nazwał to jakoś że miało związek w nazwie z kulkami (??)
a w piątek nie pojechaliśmy na wizytę bo po urodzinach Emmy które wyprawialismy w czwartek najzwyczajniej w śiwecie zapomnieliśmy i jak zadzwoniłam do lekarza to przełożyli mu na wtorek , i powiem żeby we wtorek się dokładnie dowiedział co ma nie tak i żeby mu najlepiej na kartce wypisali bo wiadomo że jeśli nie spotkalismy się z nazwą jakąś to szybko wylatuje z głowy :/
a tak to sobie chociaż poczytamy w necie co jest nie tak i co trzeba robić żeby było ok...
magda londyn przykro mi :-(
vegas martynka urocza :-)
renata super zdjęcia

no i ja spadam jade na plac zabaw z dziewczyami :-)
aha napisze jeszcze że imprezka Emmy udana i wsyztsko wyszło super :-)
zdjęcie jakieś wrzucę jak tylko zgram a teraz uciekam :-p
 
kamcia Dobrze piszesz. trzeba lekarza dobrze dokładnie wypytać o co kaman i tak jak mówisz zapisać żeby samemu się doszkolić. fajnie że imprezka się udała.
 
reklama
Dorotar też bym się wkurzyła... Spokojnej drogi:)

Vegas cudowna Martynia nie wiem czy ona przy Donie taka mała czy Dona przy niej taka wielka:p Ale ogromne te Dogi:)

Anetka
super że dzień urodzinkowy udany:)

KasiaF
zdrówka dla Kacperka:*

Renata
no to dobry ten właściciel;/ Super zdjęcia...:)

Femme heheh malutko tej wolności super zabawy na panieńskim:)

Agnieszka
nooo zleciało:)

Ewi jak Ty to robisz że od 3 masz porządek?? Też tak chcę:p

Kamcia mam nadzieje że z mężem będzie wszystko ok:)

My dziś lecimy z C w miasto on ma dość ja mam dość musimy się z domu wyrwać na jakieś piwko Domka już wykąpana czeka na Georga.. Normalnie nie mogę tego mojego dziecko co 2 dzień piorę szmaciaki bo a to ubrudzi a to w kałużę wejdzie a jak założę kalosze to wylewa z każdego po szklance wody... Wczoraj wymazała mi kapę na łóżko lakierami do paznokci oczywiście wzięła ten nowy...
Idę się dzisiaj odstresować:) W ogóle ostatnio przez tydzień tego remontu to z C nie mieliśmy czasu dla siebie... Tylko chodziliśmy spać a w dzień łaziliśmy obok siebie;/
 
Do góry