reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Cześć:) Jestem Karolina, i staram się o dzidzię już ponad rok czasu, ale na razie nic z tego nie wychodzi :( W kwietniu miałam tak jakby miesiączkę 3-dniową ( zawsze mam 5 dni) i się spóźniła jeden dzień. Ale test wtedy wyszedł negatywny. A teraz od jakiegoś czasu, kręci mi się w głowie, boli mnie podbrzusze, chodzę częściej do WC. No i coś mnie wzięło na ogórki małosolne :p
 
reklama
Hej Dziewczynki
biggrin.gif
My po imprezie (urodziny szwagra), tzn. wróciliśmy o 21 ze względu na Małą, ale i tak super było, Mała się wyszalała, ja się nagadałam
wink2.gif
Mała dziś zachwycona była wieczorną burzą i musiałam z nią stać w oknie i oglądała jak pioruny ''jobią zdjęcie''
laugh.gif
Się jej skojarzyło
p.gif


Femcia nie ma zmiłuj, kiedyś musi być koniec wolności:-D
Kasiek baw się dobrze:-)
ViKamcia super, że impreza udana:tak: Co Mała podostawała?:-)
Renata ugh co za gościu:baffled: Mój tato ma firmę budowlaną i też nieraz z takimi gościami miał do czynienia:baffled: Fotki super, ładną masz figurkę a Twoi chłopcy - prócz męża:-p - to chyba podobni do siebie, co?:-)
Kasiek pisałaś, że szybko mi waga spada, a ona mi dziczy:-p Raz 48 z groszami ważę a raz 49 z groszami:-p Pewnie zależy co zjem na kolację. A co do Dony to ona jest wielka jak to dog niemiecki a Martynka ma jakoś 89cm:-)


Laski ma od którejś z Was dziecko rowerek biegowy? Bo myślimy czy Małej nie kupić na Dzień Dziecka, ale czy by chciała na tym jeździć.. Ona ma tak, że szybko się zraża do czegoś co ją np. wcześniej wywróciło.

Tutaj parę filmików z Małą jakby ktoś chciał obejrzeć
http://marzenasch.wrzuta.pl/film/9VIFwrUGwlr/dscn6220

http://marzenasch.wrzuta.pl/film/1ZuCMjNGDgB/dscn6271

oba z kwietnia
 
Ostatnia edycja:
hej porannie. pospalam do 8. wczoraj do 8.30. Normalnie niewiem co ze sobą zrobić bo oczy sie nie zamykają :D

czuje sie taka... wyspana :D hahha

Vegas podziekowac. Figure faktycznie mam juz ok. widze to po zdieciach, bo w lustrze nadal jestem gruba :D
a co do urody panów. niektórzy twierdzą ze obaj do mnie, niektorzy ze do Ł, inni ze Filip do Łukasza podobny a Oskar do mnie a jeszcze inni ze na odwrot. kazdy widzi co innego.
 
Witajcie, my od wczoraj od 17 w domku, ale super.
Amelka dziś to do 9 spała aż dziwne ale wiadomo nie ma to jak w swoim wyrku.
Kacperkowi na noc dałam mm z kleikiem ryżowym, dostał butlę o 21 i spał po niej do 2.30 potem już cyc.
Dziś od rana piorę, już trzeci raz pralka w ruchu, jutro będzie chyba prasowanie.

Później albo jutro postaram się wrzucić jakieś fotki z wyjazdu.

Nie nadrobię was ale postaram już się już być na bierząco.
Muszę zacząć szukać pracy-buuuu.
A no i przede wszystkim Kacperka zdrówko już lepiej, antybiotyk działa,dziś w nocy się nie dusił.
 
Hej niedzielnie
Vegas ale słodka Martynka :D
Renata super fotki, a ty jaka figura <marze> ;P tez bym tak chciala wyglądac, ja mam podobnie tylko o wiele wiekszy brzuch - brak talii, ale pracuje nad tym od poczatku maja ;P :)
I wspolczuje tych probemów z włascicielem.;P
Femme oj juz blisko blisko ślubu ;)
u nas blisko rocznicy :-) lecą latka lecą... ;-) no i chwila i Miki 2 lata skonczy :-D
Agnieszka wszystkiego co najlepszedla skarba :-)

U nas jak zwykle maksyk ;P Miki ma to samo co ja, ale od razu kropelki iwalczymy, mam nadzieje ze mu szybko zniknie tak jak Hani - wjeden dzień. Mnie trzyma do dzis niestety ale tak ponoć bywa :dry:
Milej niedzieli!!!
 
Oto kilka zdjęć jak obiecałam.
ssssssssssss.jpgz moimi Skarbami
z kici&#261;.jpgJa z Amelcią
DSC00898.JPGAmeleczka z Hanią-moją chrześnicą
DSC00953.JPGNa placu zabaw
DSC01010.JPGZ Kacperkiem
DSC01178.JPGRodzinnie
 
Hej Laski. My w 3kę plus szwagier byliśmy popołudniu na polach u babki J. i mlecze do winka zbieraliśmy. Bo od roku robimy własne winka z różnych owoców, tym razem z mleczy będzie, podobno pycha:tak: Mała sobie ucina drzemkę aktualnie to sobie siadłam na tyłku
p.gif
Od jutra koniec laby bo do pracy:-p Ahhh.. aż się nie chce:-p

Dorota świetne fotki, ale masz śliczne dzieciaki, Amelka taka Modelka rośnie, na prawdę cudowna jest:tak: A Ty też ładna, świetne masz brylki i widzę masz czym oddychać:-p Ja też mam duży biust, ale na pewno nie aż tak:-p Fajnie się prezentujecie rodzinnie:tak:
Umi zdrówka i radości dla Kacperka z okazji urodzinek:-)
Liza zdrówka dla Was. Ja też ciągle się męczę z katarem i kaszlem, ale jak tu się wykurować jak ciągle się po dworze biega i pije zimne napoje:-p
Agnieszka sto lat, sto lat, dla Twojego Szkraba:tak:
 
VEGAS dzięki. A laska to ja będę jakby mi jeszcze jakieś 5kg spadło i jakbym miała mniejsze piersi
 
Vegas Martynka cudowna na tych filmikach:)

Renata ja wstaję codziennie po 8 a jestem wiecznie niewyspana:p

Dorotar super że Kacperkowi lepiej a zdjęcia super:)

Liza
oejej oby Wam szybko przeszło:)

Vegas
jak pójdziesz do pracy po tak długim wolnym:p

U nas niedziela jak niedziela lenimy się na maxa nawet obiadu nie chciało nam się robić to korzystając że teściowa wyskoczyła to chińczyka zamówiliśmy C teraz wyskoczył na dwór a Domka się bawi:)
 
reklama
Do góry