reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

No i ja sie wzielam troszke,i dółmogarnelam, pomylam podlogi... ;P
Zostala góra ;P

Ale Miki skonczy jesc i lecimy na dworek bo piekne sloneczko świeci i termometr pokazuje 27 stopni w słoncu wiatru praktycznie zero! :tak: a chce zaczać Daniela uczyc jezdzic na rowerku :tak: Hania juz na 2 kółkach śmiga ;-)
 
reklama
Z tym rowerkiem Ali to jest tak że ja nie wiem jakie koła itp ale chyba 14":-p poszłyśmy na spacer z siorką i jej mężem jak Ala przed sklepem go zobaczyła usiadła i zejść nie chciała a David stwierdził że jak go przytuli i powie "I love You David" to jej kupi:-D powiedziała dała mu buzi i ma rower:-D my na podwórku byłyśmy, leżałam na huśtawce i dziwnie mi było, przyszłyśmy do domu zrobiłam naleśniki Ala jadła standardem z duuuużą ilością śmietany.... Co ona w niej widzi nie wiem... ide chyba spać bo naleśniki się wyrywają na tę stronę brzucha...
 
Ach witam :)
U nas pogoda wreszcie godna spacerków , maly szalal 2h na placu zabaw a potem godzinke spania :)
snoopy - ale wam sie rowerek trafił dobrze,że mala całusna bo nie każde by dało i powiedzialo
Rowerki czaderskie póki co maly jeżdzi na trzech i ledwo siega podnózek :>
femme to życze jak najwięcej piosene :> i piosenki fajniuchne takie nietypowe na wesela :D
 
FEMME bukiet śliczny. Taki inny ale piękny.

GOSIA a myślałam, że samą taśmę dałaś, bo sama to by raczej rezultatu nie zdała.

MALWINA u nas jeszcze trampolina w pudle, piaskownica też, ach ten K.

MIRABELKA właśnie kupki rzadkie, śluzowate zaczął robić około 2 tygodnie temu a wtedy brał antybiotyk i herbatkę też granulowaną dostawał, może nie dużo ale dostawał, może to efekt tego.

Miałam dziś z Amelką na badania jechać ale kupki wczoraj nie zrobiła. Dziś zrobiła zgarnełam trochę i jutro na badania, jejku ale mam stresa na bank będzie mega płacz i szał.Zabieram siostrę ze sobą bo boję się, że sama jej nie utrzymam. I tu mam zastanowienie, czy porozmawiać mam z Melcią i powiedzieć jej co ją jutro czeka czy zabrać ją na żywioł????? Doradźcie.
 
dorotar ja na twoim miejscu, niestety na żywioł bym poszła...
ja tak muszę z Alą bo ona do lekarza w życiu nie pójdzie... nie wiem co jej się stało kiedyś chetnie chodziła...
 
helooo :)
ale sie objadlam frytami... az mnie rozsadza, straszna jestem:no:
pogoda do d**y, szaro buro i ponuro i nawet troche padalo, siedze teraz pod kocem i zaraz sobie zapodam How i Met Your Mother :)


kaamaa uch, przypomnialam sobie dziecinstwo tym zsiadlym mlekiem jak dziadek probowal mnie przekonac do jego wypicia :p i tak jak T, za Chiny sie nie przekonalam ;D

liza wow, 2 lata bez i nic? no i prosze, teraz masz trojke :) jak juz sie odblokowalo to na calego :)

gosdia no piersi mnie coraz bardziej bola-zupelnie jak na @, pytalam dzis kolezanke,ktora jest w 3 msc i powiedziala, ze ja tez tak bolaly jak na @.. no nic, musze czekac i sie przekonam czy to bol na @ czy na dzidzie ;)
i jak sytuacja z facetem? pogodzeni juz? :)

femme fatal ale fajnie masz z tym slubem, takie przygotowania to dopero radosc, daj znac jak po przymiarce :) a jak planujesz miec wlosy zrobione?
sliczny rowerek zamowilas! a bukiet cudny, przepiekny!
 
Czesc dziewczyny, tak Was podczytywałam i tez sie za porządki wzięłam dzisiaj ;D

femme fatal ojj jak ja bym chciala juz tak przygotowywać sie do ślubu a ten moj ma tylko co roczna date "za trzy lata"

dorotar ja chyba tez bym poszla na zywiol.

snoopy śliczny rowerek ma Ala.

Igor pil i pije nadal herbatki granulowane i na razie jest ok. Chyba w koncu doczekamy sie pierwszego zabka a przynajmniej mam taka cicha nadzieje.

Dziewczyny oszalalam:szok: Tak ostatnio zapragnelam miec jeszcze jedno dziecko ze to az niemozliwe ale moze przez to ze kuzynka w ciazy druga pare dni temu urodzila ehh sama nie wiem.
 
Agniieszka a czemu oszalalas? to nawet fajne by bylo bo Igorek mialby rodzenstwo, z ktorym moglby sie bawic za pare lat :) Ja bardzo bym chciala miec dzieci z mala roznica wieku :)
 
Wampi dzięki za informacje :tak:

Dorota Julka panicznie boi się "białych kitli" po tym jak miała rękę w gipsie, zawsze przed pójściem do lekarza jej tłumaczę że pani zbada, osłucha wszystko jej pokazuje co będzie robić i jakoś łagodniej to przechodzi, możesz powiedzieć że w nagrodę po wyjściu z gabinetu zabierzesz ją na ciasto, lub coś kupisz,dziecko to bardzo podbudowuje :tak:
 
reklama
Do góry