reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ja mam 26 lat i jeszcze nie mam dzidzi... ale nie uważam by wiek 18 był czymś złym... jeśli tylko kobieta jest na tyle dojrzała i wie czego chcę to jak najbardziej :)


Pozdrawiam wszystkie młode mamusie :)
 
reklama
liza wow, 2 lata bez i nic? no i prosze, teraz masz trojke :) jak juz sie odblokowalo to na calego :)
Dokłądnie :dry: potem nawet starania o Mikolaja nie poszly dlugo tylko jedno podejscie 3 tyg @ brak i ciąża... :tak:

Milka no wlasnie ja tez tak do tego podchodze ze Igor mialby sie z kim bawic a ja tylko raz bym miala male dzieci bo nie planuje wiecej niz dwojke.
No dzieci z mala różnica wieku to fajna sprawa ;-) tylko na poczatku troszke ciezko wiadomo :-) ja bym niewiem chciala moze i czwarte ale nie teraz... niewiem sama.... nie stac nas na nastepne w tym momęcie wiec musimy odwlekac a za te 10 lat to pewnie mi sie nie bedzie chcialo a i meza bede wtedy miala leciwego bo 38lat :D bosze.... :szok: :-D


Na dworze jeszcze u nas 20 stopni :tak: super
 
KASIEK - nie ? a czemu ?

MALWINA - to ja się wybrałam dzisiaj w samej bluzie na dwór :baffled: bo wskoczyłam w adidasy a nie miałam żadnej kurtki do adidasów bo pochowałam już zimowe :sorry: myślałam że zmarznę ...

DOROTAR - każde dziecko inaczej przyjmuje niektóre wolą żeby tłumaczyć a inne lepiej na żywioł brać sama musisz chyba zdecydować ... ja jak Ninę na testy alergiczne brałam to jej tłumaczyłam ona niby wszystko ok mówiła że bez problemu a co do czego przyszło to nie dało rady jej zbadać :sorry: dopiero następnym razem z kuzynem poszła (jej ulubieńcem) to dała się zbadać :-p

MILKA - a dziękuje :-) włosy chce mieć rozpuszczone lekko zakręcone na końcach i spięte tylko trochę takimi dwoma spinkami różyczkami ;-) bo ogólnie mam białą suknie i różowe dodatki kolczyki te spinki buty i bukiet ;-)

AGNIIESZKA - oj ja Ci powiem też się naczekałam bo 7 lat :sorry: ale cieszę się że poczekaliśmy z tym do momentu kiedy oboje jesteśmy tego pewnie i chcemy sami z siebie a nie z presji którejś ze stron ;-)

KAROLA - a staracie się o dziecko ?

ELIZA - :szok: a u nas śnieg pada ... zazdroszczę ..


Buty pasują wszystko ładnie się komponuje jestem zadowolona jak cholera :-D :-p teraz tylko czekać na ten dzień :-p no jeszcze muszę Kubie jakiś krawat i koszulę wybrać czy coś :-p
 
femme fatal 1 liceum, mam zamiar skończyć dzienne, ale nie jestem w stanie tego przewidzieć, czas pokaże.
Liza no proszę, może nasze dzieciaki będą obchodziły razem urodziny? :D
 
karola witaj, staracie sie o dziecko?

liza to sie pieknie wztrzeiliscie z Mikim :) wow, chcialabys czworeczke? Nawet jak masz bedzie juz mial te 38 lat to jeszcze nie jest zle, wielu facetow w tym wieku o raz piierwszy zostaje tata :)
zazdroszcze pogody!!

femme fatal masz rozowe buty? od dawna podobaja mi sie kolorowe buty do slubu, rewelacyjnie to wyglada!! :D
super, ze jestes zadowolona :)
 
Dziewczyny chyba jednak pójdę na żywioł, kuzynka też mi tak radziła, ostatnio swojej córce robiła badania i też na żywioł.
Wiem, że będzie ryk i chyba wolę nie tłumaczyć bo jeszcze dziś będzie płacz. Tak jak z dentystą, rozmawiałam z nią, że pójdziemy pooglądać ząbki do pani dentysty bo zauważyłam małą dziurkę i masakra płacz, szlochy bo ona nie chce do dentysty bo nie chce mieć zębów wyrywanych.
Ogólnie lekarza się nie boji. Zdam wam jutro relacje po wszystkim.
 
mam czas więc od nowa :-p

zacznę od zoo że jeszcze nigdy nie byłam w takim ciulowym zoo :/
zwierzeta albo daleko albo tyle krzaków przy klatkach rosło ze nie było ich prawie widać ...
już nigdy tam nie wrócimy .. myslałam że jak na stolicę to będzie jakieś super zoo.. ale jednak to gdzie byliśmy 2 lata temu jak Vi miała pół roczku było o niebo lepsze... nawet kangurów tu nie było:no: a tam wszystko i na dodatek blisko że te łagodne można było nawewt dotknąć...
postyanowiliśmy z mężem że pokażemy Vi i Emce prawdziwe zoo jak pojedziemy znów do Corku :-)
choć dziewczynki były wogóle zadowolone że jakieś zwierzeta pooglądały ;-)
nawet lwa nie było :-p i jedna część zoo zamknieta bo remonty :/

fikusku bierzmowanie można w każdej chwili sobie zrobić i nie ma z tym problemu nawet po kilku latach
a z chrzcinami jednak jest..
miałam styczność z jednym i drugim przypadkiem .. no i znajomi chcieli ochrzcić 8 latka i kilku księzy w mieście się na to nie zgodziło .. powiedzieli że jest już za duży i powinni wcześniej się na to zdecydować dopiero jak ktoś z rodziny im załatwił znajomego księdza w pobliskiej wsi który powiedział że tyklo ten raz robi wyjatek bo im wierzy w to co mu powiedzieli dlaczego nie zrobili wcześniej chrzcin no i że ich zna... inaczej też by nie dopuścił do chrzcin
dorotar u nas na 188cm czyli 6ft jest za 99e ale ja potrzebuje taka dużą na 13 ft czyli 3,5 m no i ona jest za 250e ... więc za droga dla mnie , a na ile Twoja jest kg?? bo ja musze mieć powyżej 100 kg :-p
milka fajnie opisałaś UK u nas w IE jest prawie tak samo tylko ja mieszkam przy oceanie to mam jeszcze widok na klify , na inne przybrzeżne miasteczka i mogę w kazdej chwili posiedzieć z dziećmi na plaży :-)
no i co do pogody to się zgadzam , nie da się jej przewidzieć :-) zresztą co niektóre z was na nk widziały jak potrafi być i nas ciepło w marcu :-p
malwina jak super na tej wodnej zjeżdzalni
ewi zdrówka dla Justynki
liza dla Hani również
sali ja nie bedę oceniać tego Zbyszka , potrzebowali pomocy , no i widać że ją dostali , co prawda dziewczyny wypominające im paczki zachowały się chamsko..
nie wiem po czyjej stronie stoi prawda... bo ponoć te rzeczy które juz były im niepotrzebne przekazali dalej ...
no i wysłali bestyjce poświadczenia i poprosili o zamknięcie sprawy...
przecież mógł mieć źle w tej 1 pracy ale się wstydził powiedzieć... moj tez by nie pwoiedzial prosto w oczy komuś że jego znajomy go obraża czy ubliża...
dlatego wolę się nie wypowadac wcale.... :-) choć i ta sie po części wypowiedziałam :-p
mirabelka słodka mała..
a co do waszych księży ... no szkur*^&^( współczuję ja bym do takich do kościoła nie poszła za nic w świecie:no:
a we wróżki nie wierzę choć wiem ze nieraz się wróżby sprawdzają
LIZA Super avatar
agnieszka to nei chore :-) jesli chcecie , i macie warunkli.. to czemu nie??? :-)



 
Dziewczyny oszalalam:szok: Tak ostatnio zapragnelam miec jeszcze jedno dziecko ze to az niemozliwe ale moze przez to ze kuzynka w ciazy druga pare dni temu urodzila ehh sama nie wiem.
Tak jak Liza Ci napisała na początku jest ciężko, ale jak się odgrzebiecie z pamperów to już praktycznie w jednym czasie:-p ja słyszałam że dobre są obie opcje rok po roku bo siedzisz ciagle w papmach i sie nie odzwyczaisz albo 2 dziecko w takim wieku żeby te starsze umiało i mogło już pomóc;-)
Dorota Julka panicznie boi się "białych kitli" po tym jak miała rękę w gipsie, zawsze przed pójściem do lekarza jej tłumaczę że pani zbada, osłucha wszystko jej pokazuje co będzie robić i jakoś łagodniej to przechodzi, możesz powiedzieć że w nagrodę po wyjściu z gabinetu zabierzesz ją na ciasto, lub coś kupisz,dziecko to bardzo podbudowuje :tak:
Ze mną tak robili za każdym razem jak miałam iść do lekarza, dentysty czy nawet jakiś bilans, jak nie dostałam, zabawki/kasy czy czegos co mi obiecano wcale nie szlam... nagradzanie za cos co jest konieczne nie jest najlepszym sposobem wychowawczym wiem sama po sobie. Później wszystko płaczem się wymusza.... Ja tak do 15ur miałam... Bo mi zawsze obiecywali... a potem taka sierota i nie wiedzialam co i jak....
 
reklama
Cześc dziewczęta.
U mnie wkrótce finisz porządków.
jeszcze tylko jutro i w sobotę poprawka i luzik.
Co do picia dla dzieci to zielonej herbaty nie daję, a Mareczkowi to meliskę lub zwykłą z miodkiem i cytryną. Justynka herbat nie znosi, żadnych nawet owocowych, jedynie soki z kartonika lub rozcieńczane.
a skoro lekarka powiedziała żeby dać zieloną herbatę do picia to myślę ze w małych ilościach można, tylko nie z pierwszego parzenia i nie z drugiego a najlepiej tę najsłabszą i nie cały kubek a parę łyżek .
Snoopy oo widzę spore rozpakowywanie u Ciebie na wątku.:-D najważniejsze ze zdrowe dzieciaczki. a czemu zielona herbata jest nie za bardzo dla dorosłych? Ja jak zaczęłam się odchudzać to zieloną herbatkę musiałam wypić przynajmniej 3 kubki dziennie, każdy to kolejne parzenie. teraz tylko mam wątpliwości czy powinnam ją pić i przestawiłam się na zwykłą, ale tę to miodem słodzę bo nie znoszę gorzkiej zwykłej herbaty. no i faktycznie dzieciom nawet teraz zielonej herbaty nie daję, a Mareczkowi to meliskę lub zwykłą z miodkiem i cytryną.
Kasia a co to za nerwy?
Femme Śliczny bukiecik a rowerek fajny.
Kamaa Justynka będąc w Julki wieku też bała się kitli i lekarze mówili ze to na pewno nie to, a jak zaczęliśmy chodzić do doktora który normalnie ubrany chodzi to i bać się przestała.]
Kamcia dziwne te zoo.
 
Do góry