reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Jak pytałam szwagierkę matkę 3ki dzieci w dużej rozpiętości wieku dzieciaków, i powiedziała mi tak, albo róbcie jedno po drugim żeby z pampersów nie wyłazić i żeby razem się wychowywali a jeśli nie to wtedy żeby to starsze było już na tyle duże żeby pomagało w domu przy dziecku i ja sie chyba do drugiego wariantu zastosuje :tak:

Liza ja na migrenę biorę ketonal setkę, 15 minut i po wszystkim, ostatnio miałam taką ze mnie aż oczy bolały i same łzy leciały...
 
Anetka doczytałam dopiero:-D to była taka ala balonowa nierozpuszczalna... wczesniej nie polykała... wywalała zawsze do kosza a wczoraj...
Liza spróbuj z witaminą C weź kilka tabletek albo napij się soku z Cytryny, jeszcze czytałam że można kawe z cytryną sobie zrobić na ból głowy;-)

Co do wpadki, pogadajcie odstawcie tab i jakoś będzie, ja mam podejście że jak duszyczka dla nas się znajdzie to i w ciążę zajdę, z tąd nasze kolejne serduszko;-) tak zwana wpadka kontrolowana:-):rofl2:
 
Ostatnia edycja:
JA NIE WYOBRAZAM SOBIE KUPOWAC DWÓCH PACZEK PAMPERSÓW DWÓCH KARTONÓW MLEKA ITP.
J a zawsze chciałam miec wieksza róznice,własnie z tego wzgledu zeby starsze mi pomagało...i tak tez sie stało i jestem bardzo zadowolona,Kaja jest dla Tymka wszystkim oni jak jedna watroba dosłownie ...w moim otoczeniu mam dwa przykłady gdzie brat jest 5 lat starszy od siostry i sa super rodzenstwem...mam nadzieje ze T i K tez takim beda ,albo chociaz w połowie;)
 
Liza taa zdecydujemy się na wpadkę :-D:-p jak będzie to będzie, ale licze na to, że nie, bo przecież ciągle biorę tabletki i nie zamierzam przestać brać ;-) P. na razie nie chce :no: nie mamy warunków. A w przyszłości to chciałby syna :-p
 
anetka no jak facet nie chce to rzeczywiscie, narazie poczekajcie, moze sytuacja sie poprawi, choc kurcze w to nie wierze, Polska upada na dno ;P
sali no ja mialam tak ze dwójka jedno po drugim Miki juz zaplanowany byl i taka róznica wg mnie jest super:-), nie mialam na to wpływu z Danielem bo zaszlam mimo antykoncepcji ;] ale nie bylo az tak ze tyle ze to bylo 3lata temu ;P potezm szybko jakies Hania przestala pic mleko, ampersy odstawione byly jak miala2l3mies... daniel tez mial 2l i 3mies jak byl odpampersowany :-) Mam siostre 5 lat starsza, niby sie dogadywalysmy, ale teraz jest źle ;] a moi bracia to juz wogole (jeden ma 38, drugi 36lat.) ciagle dla nich jestem malutka ;]
 
Ostatnia edycja:
Liza żeby nie było- ja też nie chcę :-p a o tą sytuację to chodzi mi o to, że ja muszę iść do pracy, no i musimy się wyprowadzić. Myślę, że 2-3 lata i się przeprowadzimy.. ale zobaczymy jak to będzie ;-)
 
reklama
Ja w sumie chcialam skonczyc na jednym dziecku ale taki instynkt mnie złapał ze postanowilismy ze chcemy drugie...4 miesiące sie staralismy...
Liz a jak sie zabezpieczałas ze zaszłas na anty;/??
 
Do góry