reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Może drukarnie otworzcie bo chwile mnie nie było a tu znowu chuczno:-D
Anetka mała dziś normalnie się zachowuje, je wszystko i mówi że nie będzie wymiotowała... Wczoraj w tych wymiotach chyba 5 znalazłam gume...... myślę że to przez nią były te wymioty... teraz już nisko nie zostawiam bo boje się że znowu połknie a mamby nie chce jeść:-D
Ja jak miałam USG w 13tc to myślałam że kosmita:-D bo tak dziwnie się ułożył że główka wyglądała kosmicznie:-D w 17tc widziałam że miał już normalną w miarę proporcjonalną ale i tak z 8tc najciekawsza bo pęcherzyk i jelitka jeszcze poza cialkiem były i myślałam że bliźniaki ale lekarz mnie uświadomił że to norma:-D
 
reklama
Kasia F po chodzie??:szok: mnie odrzucało od fajek ale paliłam jak nie wiedziałam:baffled:

Paulinka ja też myślę ale tylko myślę. Czekamy na suwaczki:tak:
 
myrsini ortografię Ci wyswutla .. a stylistycznie bardzo ładnie piszesz... znaki interpunkcyjne ... perfect:tak: no i sylabówkę ..
ą, ę , ż.... cud miód ....
paulina :
Jak zrobić suwaczek np ze strony : Lilypie : Free Baby stuff : Updated 23 Aug, 06..
1. Wejdź na tę stronę
2. Kliknij na Baby days ticker
3. Zaznacz Expecting a baby
4. Select baby's due-date, czyli zaznacz, na kiedy masz przewidziany termin porodu
5. Select time zone, czyli zaznacz strefę czasową - ja wybrałam czas dla środkowej Europy czyli UTC +1.00
6. Wybierz sobie jak ma wyglądać twój suwaczek-jaka linijka i jaki znacznik, jakie tło (przezroczyste lub białe)
7. View changes, czyli zobacz, jak wygląda Twój suwaczek, jeśli wszystko ok to zaznacz Remember my details
8. Następnie pod spodem masz trzy ramki z adresem twojego suwaczka. Wybierz BBCODE i skopiuj go. Uwaga! Widoczne są dwie linijki, cały adres ma trzy linijki - skopiuj cały!!
Wstawianie suwaczka na BB
U góry strony masz ciemnozielony pasek z napisami "Twoje Wiadomości, Twój Profil, Ustawienia.."
Musisz:
1. Wejść w USTAWIENIA i z lewej strony ekranu w tabelce w dziale trzecim "Moje ustawienia " na 4 pozycji wejdź e "edytuj sygnaturę"
2. i tam wkleić adres suwaczka w okienko wyglądające jak okienko do napisania postu
3. nastepnie kliknij "zapisz sygnaturę"
 
kasiek mam sie zaczac bac? ;-P :-D
Paulina hehe u nas to dwójka pierwsza to niespodzianki ;-) no zwłaszcza Daniel ;-) miedzy nim a Hania rok i 3 tyg tylko, a o ciazy sie dowiedzialam na przelomie5/6mies :-D Miki planowany ;-) Ja nie jestem za duza różnica miedzy dziecmi, a ze juz mam trójke wiec mysle ze produkcja jak dla mnie zakonczona :-) szkole konczylam z dwójka, matura tak samo:-) a ty jaka szkole konczysz?


Z Mikim w 5tc nie bylo serduszka, w 7tc sie pojawilo i bylo slychac :tak: a USG bylo czasowe bo wg niego Miki sie urodzil idealnie w terminie :tak:
 
Paulina no zbyt duża różnica pewnie nie jest dobra. Ja zawsze chciałam , żeby między moimi dziećmi była różnica ok. 2-3 lata, no ale jak widać nic z tego :-p przez najbliższy czas się nie zdecydujemy, bo nie mamy jak.. a później to już chyba w ogóle nie będe chciała, bo właśnie ta różnica będzie taka duża. Więc jak nie będzie wpadki, to Zuzia będzie jedynaczką :tak:


snoopy no to całkiem możliwe, że to przez tą gumę, pewnie taką nierozpuszczalną?
 
KASIEK a no po chodzie... Chociaż moja babcia u mnie jeszcze w 4mieś nie zauważyła (a miałam już brzuszek) No ale widzisz skądś tacy ludzie wiedzą, mówią że właśnie zmienia się ruch ciała... Ja tamaż tak się nie znam

PAULINA ja mam jedynaka i też ma ponad 3latka... Wiem że różnica duża nie za dobra no ale na siłe nie będe robić drugiego bobo jak warunków nie mam... Jest tu kilka dziewczyn co mają dzieciaczki z dużą różnicą i jakoś się dzieci dogadują... Mój Kacperek fakt dopytuje się o braciszka, ale nie mamy warunków.... Ostatnio mi powiedział że mam iśc do sklepu bobaskowego i mu braciszka do zabawy kupic :sorry:

LIZA bo ja ci już pisałam o migrenach...;-)
 
Ja nie znając M nie chciałam już dzieci.... Ale to się szybko zmieniło i mamy nasze 3 szczęście;-) póki co nie planuję kolejnej ciąży bo mój organizm jest dziwny... Jak by walczył z infekcją ciągle się zachowuje... Z Ala miałam na podtrzymaniu, tu też od samego początku miałam problemy... Ale dzidzia dzielnie siedzi w macicy i serducho boje jak mała lokomotywa:-D i powiem wam że jak mam chłopca w brzuszku to nie dam się tak łatwo za 2,3 lata będziemy się starali o córeczkę nawet jak bym miała leżeć od początku do końca muszę mieć 2 córy i koniec:-D
 
reklama
liza a ja Ci pisąłam kilka dni tyemu żbeyś solpadeine wzięła , albo wodę z sodą :tak:
wampi ja mam pytanie gdze można znaleźć ta stronkę co masz avatar taki.. widziałam dużo dziewcyzn to ma a ja chciałam sobie tylko zobaczyć jakbym wyglądąła :-p
 
Do góry