reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Kamma mi przeszkadza ale też nie będę nic na siłę robiła. Wiesz może w lecie jak będzie ciepło i będzie spała w swoim łóżku to kupię takie prześcieradło i jak się zmoczy to się zmoczy na razie w nocy jest zimno a ona się odkrywa i nie chce żeby przemoczona leżała. Koleżanki córka rok starsza chodzi od września do przedszkola i w przedszkolu ani razu a w domu jej się zdarzy że siku czy kupe zrobi
 
reklama
kasiek ja to jestem jakaś ślepa chyba, ale nie dojrzę tego, że to dziewczynka :-p

Kama pewnie, nie ma co męczyć dziecka :tak: Julka tylko by się stresowała tym nocnym budzeniem jej na siku, albo tym, że po raz kolejny posiusiała łóżko.. Macie jeszcze czas, Julka przecież dopiero 2 latka skończyła ;-)

Kasia ale śpiochy :-p Kacper potrafi tak długo spać? Zazdroszczę! Moja to najdłużej do 8:30- 9:00, ale zazwyczaj po 7 już nie śpi :baffled:
 
Myrsin i kazda ma 10 lat starszego faceta i studiuje medycyne...myslisz ze polowa tych twoich "wrogów"tutaj zagląda???nie sądze;)Ci co zaglądaja wiedzą ze Ty to Ty zreszta nikt nie wie ze w ciazy jestes wiec czemu mieli by Cie tu szukac....
Ehh masz problem z tymi zdjęciami widze...dziwiwe sie ze miniaturke w ogóle wstawiłas;/
 
hehe kama cofnęłam się trochę i teraz pokapiłam :-p
w domu Vi robi na nocnik , ale na normalny sedes też robi często hehe i u znajomych to tylko na sedes... bo nie maja nocnika :-p
i tam siedzi normalnie.., ale w publicznym kiblu to jej nie sadzam na klapie bo sama sie brzydze :-p
mam też nakładkę na kibelek , ale kupiłam za mała :sorry: i Vi się bała na niej siedziec bo sie bujała dookoła klapy... więc muszę chyba wywalić..
 
KasiaF a toż jakim cudem hahah wiedzieli 6tyg jakiś rendgen?? :p:p No właśnie moja ma dopiero 2 i prawie 4 miesiące więc damy radę:)

Anetka bo w sumie to słabo widać ale jak mi to pokazał na ekranie i jeszcze nic nie powiedział to ja krzyknęłam że dziewczyna a on skąd Pani wie a ja mówię że widzę a on że w sumie według niego też:p
 
KASIEK zedytowałam jeszcze swojego posta do ciebie... Popieram decyzje o lecie:tak:.

ANETKA a no jakoś go przycisnęłam ;-) bo obudził się ok 9 ale go uprosiłam o jeszcze troszke...

MYRSINI ale to że jedna ci tak napisała nie znaczy że wszystkie to robią... Nie możesz tak robic... Bo w większości staramy się ciuebie poznac...

EDIT

KASIEK nie wiem jakim cudem bo nie porzytyłam... No ale od kawy mnie odrzuciło i od fajek... Po kilku dniach... Wiesz teraz na ślubie byliśmy, w kościele słyszałam jak jedna ciotka do drugiej mówi "ty ona chyba w ciąży jest" no i później się okazało że faktycznie, a dowiedziała się dzień szybciej... też jakoś 7tydz... Starsi ludzie po choidzie potrafią poznac
 
Ostatnia edycja:
ViKamcia Fakt, Nasivin dobry jest, już dziadka wysłałam do apteki ;) Mój mały zaraz na drzemke się wybiera, więc postaram się dodać zdjęcia jakieś i suwaczek :-)

Snoopy biedactwo . MOże to ta wirusówka jednodniowa? mój mały też to ostatnio miał, tyle że do tego doszło jeszcze rozwolnienie. :-(

Liza - dziękuje za rady, na pewno wypróbuje :tak:

Kasiek - dziękuje kochana i wzajemnie :tak:

Vampi, Anetka dziękuje Wam dziewczyny :-)
 
reklama
Kurcze dziewczyny tak patrze, na te wasze suwaczki i widze, że nie jesteście mamą jedynaków. Mój młody ma już prawie 3 lata, myślalam w sumie o jakimś rodzeństwie dla niego, ale ani ja jeszcze nie skończyłam szkoły, ani nawet nie wyprowadziliśmy się od moj\ich rodziców, ale też duża różnica wieku między dziećmi chyba nie jest dobra.

Dziewczyny jestem chyba na prawdę jakimś tumanem, ale nie wiem gdzie dodać na forum te suwaczki ;p pomocyyy ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry